Laura Clergue, konsultant Canal+ i wicemistrz Francji 2022, miał okazję uczestniczyć trening największego gracza w historii, Fernando Belasteguina.

Pomyślała, że ​​ciekawie będzie poznać sekrety Szefa Beli podczas szkolenia. Dlatego nakręciła na YouTube film zatytułowany „ Trenuj jak Bela ”, gdzie opisuje cały swój trening, od rozgrzewki do punktów końcowych.

Kilka ćwiczeń tematycznych zostało opracowanych przez trener Sciorilli, aby Bela pracowała z dużą intensywnością, zarówno w obronie, jak i ataku, w formacie 2 na 1. Te tematyczne sekwencje gier mogą zainspirować wszystkich fanów padel którzy chcą trenować w swoich klubach, z trenerem lub bez. Jest to szczególnie zaskakujące Pociąg Belasteguin m.in. po prawej stronie, ale Miguel Sciorilli wyjaśnia nam powody.

Słyszymy rady i oczekiwania trenera, który zawsze prosi o więcej od niewyczerpanego Fernando Belasteguina, nawet dwukrotnie zmieniając koszulkę podczas 1-godzinnego treningu. Dla Beli intensywność treningu nie podlega negocjacjom.

Wzorowe zaangażowanie, postawa i koncentracja dla najlepszego zawodnika wszechczasów, nawet po 30 latach kariery. Inspirujący zawodnik i trener.

Aby obejrzeć trening Beli, oto link:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.