Francuska Federacja Tenisowa zdecydowała się skupić na ciągłości w zakresie kapitanów francuskich drużyn męskich i żeńskich.

Rzeczywiście, jak Benjamin Tison, nowy Menedżer wysokiego szczebla i menadżer sportowy w zarządzaniu padel FFT : Robin Haziza i Pablo Ayma zostali ponownie mianowani na szefów francuskich drużyn dla dorosłych.

Powołany prawie dwa lata temu Pablo Ayma rozpocznie trzeci rok na czele męskiej drużyny. W zapowiadającym się pracowitym roku, z Mistrzostwami Europy i Pucharem Świata, hiszpański technik będzie szczególnie starał się potwierdzić piękny brązowy medal zdobyty w Dubaju w 2022 roku.

Ze swojej strony Robin Haziza, kapitan drużyny kobiet od 2020 roku, będzie starał się zapomnieć o rozczarowującym siódmym miejscu Tricolores w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !