Mistrzostwa Europy będą ostatnimi międzynarodowymi zawodami wiosłowymi w tym roku (oprócz Padel Masters w Madrycie).

Zawody odbędą się od 2 na 6 w grudniu w klubie La Playa w Holandii w pobliżu Rotterdamu.

U mężczyzn: Francja / Włochy

Przeciwko Włochom drużyna Francji jest faworytem. Jeśli przeciwnie, niektóre pary będą niebezpieczne, nie mają a priori doświadczenia Francuzów. Włochy nie były w stanie uzyskać dostępu do drużynowych mistrzostw świata rok temu.

Nie spotkała też Belgów ani Portugalczyków, którzy są razem w dużej kurce z Austrią, nieco poniżej.

Mistrzostwa Europy mężczyzn w Padel

Kura skomplikowana, ale do pokonania dla Francuzów.

U kobiet wydostanie się z kur będzie nieco trudniejsze. Znajduje się w grupie krajów 4. (Wielka kura)

Wciąż trudno jest ocenić poziom krajów, przeciwko którym nasi Francuzi będą musieli grać. Unikają Portugalczyków, a to już dobrze.

Musimy jednak przejść przez ulicę Włoch prowadzoną przez francuskiego mistrza tenisa, kapitana włoskiej drużyny, a także wykwalifikowanego zawodnika Włoch na te mistrzostwa Europy, Sandrine Testud. Kraj przeżywa boom padel. "Rzym stał się miasteczkiem Padel z odrobiną orgiit wyjaśnia Sandrine Testud. Dlatego będzie bardzo ostrożny dla tego włoskiego zespołu.

Mistrzostwa Europy kobiet w Padel

Trochę rozczarowań

Należy zauważyć, że Hiszpania potwierdziła, że ​​nie weźmie udziału w Mistrzostwach Europy. Była ulubieńcem tych mistrzostw Europy. Szkoda dla konkurencji, dla krajów uczestniczących i ogólnie Padel. Po raz kolejny padel cierpi z powodu międzynarodowej polityki padel.

Małe rozczarowanie również z powodu nieuczestniczenia w ludziach Anglii. Kraj coraz bardziej padel ze swoimi szeregami bardzo niebezpiecznych par. Anglia mogłaby być częścią faworytów, gdyby wzięła udział w konkursie.

Harmonogram mistrzostw Europy w wiosłowaniu

Zaplanuj środę 2 grudnia
Zaplanuj czwartek 3 grudnia
Zaplanuj piątek 4 grudnia
Zaplanuj sobotę 5 grudnia
Zaplanuj niedzielę 6 grudnia

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.