To już oficjalne, Benjamin Tison ogłasza wyłącznie nazwisko zawodnika, z którym będzie kontynuował sezon: to Martin Sanchez Piñeiro.

Ponieważ miał oddzielona od Teo ZapataZastanawialiśmy się, z kim Benjamin Tison będzie się kojarzył. Po rozegraniu turnieju z Juanlu Esbri tricolor będzie teraz dzielić tor z Hiszpanem Martinem Sanchezem Piñeiro!

Dla tych, którzy go nie znają, Piñeiro jest, pomimo swoich 30 lat, już graczem z dużym doświadczeniem. Rzeczywiście, Galicjanin jest byłym członkiem Top 20 World Padel Tour. Wśród jego największych występów pamiętamy półfinał w Mijas w 2019 roku z Alexem Ruizem przeciwko Nieto / Rico. W zeszłym roku Martin dotarł do ćwierćfinału w Valladolid z Juani Mieres!

Tegoroczny finalista Getafe Challenger z Javim Martinezem, chce udowodnić, że pomimo swojego rankingu (70 WPT, 79 FIP), wciąż jest zdolny do wielkich strzałów.

Dla Franciliena to wybór w jego dążeniu do pierwszej XNUMX-tej rundy w jego karierze w turnieju Open lub Master of the WPT!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !