Międzynarodowe targi padel Wystawa Padel Świat skorzystają ze wsparcia, współpracy i wiedzy specjalistycznej João Lagosa, znanej osobowości w dziedzinie promocji i ewolucji sportu w Portugalii, oraz padel zwłaszcza. João Lagos będzie instytucjonalnym punktem odniesienia dla Expo Padel World i wniesie do projektu całe swoje doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń.

Jego zaangażowanie w rozwój i rozbudowę Expo Padel Świat gwarantuje nie tylko prestiż, ale i jakość tego wydarzenia. „To zaszczyt być częścią tego międzynarodowego wydarzenia, które w tym roku zadebiutuje w Portugalii. Jestem przekonany, że Expo Padel World odniesie ogromny sukces i będzie miał niezwykle pozytywny wpływ na portugalską scenę sportową, przyciągając jeszcze więcej fanów i praktyków do tego sportu, a także więcej marek zainteresowanych sponsorowaniem naszych utalentowanych sportowców„, mówi João Lagos.

„Współpraca z João Lagosem symbolizuje ważny krok dla Expo Padel World, co czyni go wydarzeniem, którego nie można przegapić dla wszystkich osób związanych ze światem padel. Mamy nadzieję, że jego obecność zainspiruje społeczność padelzarówno w kraju, jak i za granicą, ponieważ João Lagos wnosi ze sobą bogate doświadczenie i pasję do sportu, które niezaprzeczalnie wzbogacą doświadczenia wszystkich osób, które przejdą przez Expo Padel Świat", mówi João Duarte, dyrektor generalny YoungNetwork Group.

Zdecydowany zwolennik utworzenia Portugalskiej Federacji padel i siła napędowa wprowadzenia na rynek World Padel Tour na scenie krajowej i międzynarodowej João Lagos jest od 2016 roku kluczowym graczem w popularyzację sportu na poziomie krajowym i międzynarodowym. Organizował Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej padel dla drużyn męskich i żeńskich w Cascais – wydarzenie, które głęboko pobudziło i naznaczyło ten sport.

Wystawa Padel Świat – Międzynarodowe Targi padel odbędzie się 29 i 30 czerwca w Sali Tejo w MEO Arena w Lizbonie. Aby uzyskać więcej informacji lub kupić bilety, odwiedź stronę tutaj.