Eyal bensimon, to imię musi zacząć coś dla Ciebie znaczyć, jeśli regularnie czytasz Padel Magazine et nasze artykuły, które są trochę niezwykłe.

Eyal to 33-letnia piosenkarka z tysiącem i jednym życiem. Doświadczony tenisista (-15 w rankingu), dobry gracz padel (523e francuski), Tuluza jest typem osoby, która radzi sobie całkiem nieźle ze wszystkim co ona robi.

Pierwsza wycieczka

Obecnie mały ptaszek założył gniazdo w świecie pieśni. Po otwarciu dla Boulevard des Airs i Amira, Eyal będzie teraz latać na własnych skrzydłach. W 2024, artysta organizuje tournée po Francji i Belgii… I to, jako headliner !

PLAKAT KONCERTOWY EYAL

Eyal będzie musiał zostawić pala w szafie czas jego tournée. Cóż, nie jestem pewien, ponieważ teraz na podstawie padel, są wszędzie we Francji, a jego przyjaciel Florent Dasque powiedział nam, że lubił odpoczywać podczas wycieczek po stokach padel...

Ale na razie skupmy się na kolejne terminy, które już wkrótce dla piosenkarki z Pink City:

  • Styczeń 25 u Rexa W Tuluzie.
  • Styczeń 26 w Tarbesie.
  • Styczeń 28 Paryż.
  • Luty 17 Montpellier.

Wlać Lyon i Bruksela, na daty koncertów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać!

Le padel, zawsze niezbędne

Nie dlatego, że zaczyna to robić tournée po teatrach we Francji że padel zatrzymywać się : "Nadal gram bardzo regularnie z moim śpiewającym pomocnikiem Florentem Dasque, mając na koncie kilka zwycięstw na południu w P250 i kilka sesji treningowych w moim wieloletnim klubie Stade Toulousain z mistrzynią Charlotte Soubrié".

Florenta Dasque'a, jest gitarzystą grupy Boulevard des airs. Fan czegoś padel co pomogło Eyalowi wysunąć się na czoło.

"Trzy lata temu dzięki spotkaniu z m.in. zacząłem dawać się poznać w muzyce Florent który poprosił mnie o wykonanie występów otwierających zenit jego grupy Bulwar Powietrzny. W tym samym czasie zapoznałem go z padel„, zwierza się.

Od tego czasu obaj artyści znali się rozwój… profesjonalny i sportowy! "Trzy lata później zacząłem występować w mojej pierwszej trasie koncertowej jako headliner i on zrobił ogromne postępy padel że regularnie wygrywa P250!„, śmieje się Eyal.

Teraz nadszedł czas skoncentruj się na początku trasy…I życzymy mu doskonałych wrażeń!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi