Wracając do wywiadu z 23 czerwca 2020 r. Prezes APT Padel Tour Fabrice Pastor obecny po raz drugi na Face-à-Face Instagram.

  • Odnośnie projektów APT na nadchodzące miesiące

Jesteśmy ze wszystkimi federacjami Ameryki Łacińskiej, Środkowej i Północnej, aby spróbować ponownie. Ogłosiłem wznowienie 21 września w Meksyku, ale myślę, że będzie to trudne, biorąc pod uwagę obecność Covida.

W październiku, listopadzie pracujemy nad turniejem we Francji, może innym w Hiszpanii, dwoma turniejami w Argentynie i innym w Paragwaju. To dałoby 7 turniejów w 2020 roku. Wszystko zależy oczywiście od ewolucji sytuacji, od tego, czy ludzie mogą podróżować itp. Nadal zastanawiamy się nad zorganizowaniem turnieju we Francji i turnieju w Hiszpanii, nawet jeśli gracze z kontynentu amerykańskiego nie mogą się przenieść. Tak czy inaczej, w pierwszym tygodniu lipca zostaną ogłoszone wspaniałe wiadomości, wraz z ogłoszeniem dla nas bardzo ważnej umowy na rok 2021.

Euro-America odbędzie się w dniach 9-14 marca 2021 r. W Rosario w Argentynie. Kupiliśmy 10 500 m2, aby stworzyć klub dla Federacji Ameryki Północnej z siedzibą dla profesjonalnych graczy. Będziemy dążyć do tego samego w Europie.

  • Odnośnie turnieju we Francji

Jest w 90% bezpieczny na 2020 r .: po raz kolejny będzie zależeć od wszystkich warunków zdrowotnych. Zostanie to zrobione bez FFT. Staraliśmy się za wszelką cenę współpracować z nimi na turniej w Tennis Padel Soleil (Beausoleil), który nic by ich nie kosztował. Uważam jednak, że mamy problem polityczny, a nie sportowy.

Przez cały czas swojego istnienia Monte Carlo International Sports zawsze honorowało utrzymywanie relacji z różnymi federacjami Padel, które są niezbędnymi składnikami rozwoju Padel i jego rozwoju.
Dlatego naturalne było, że skontaktowaliśmy się z Francuską Federacją Tenisową w celu omówienia projektu APT Padel Tour i wspólnej organizacji francuskiej sceny w 2021 roku.
Podczas poprzednich wymian i spotkań, w szczególności w ramach FFT Padel Tour, skontaktowano się z nami, aby być głównym sponsorem i w żadnym wypadku nie było kwestii homologacji przez FIP ani jakiegokolwiek udziału instytucji w podejmowaniu decyzji. partnerzy

Niestety ze względów politycznych i instytucjonalnych homologacja FIP jest niezbędna do współpracy z FFT, który postanowił zamknąć drzwi i zrezygnować z projektu. A to bez znajomości jakiejkolwiek dokumentacji, informacji, a tym samym wzbudzając minimalne zainteresowanie naszym projektem.

Dziwne jest również to, że współpracujemy z bardzo wieloma federacjami, które są w FIP. Idzie bardzo dobrze Ale z FFT nie jest to możliwe. Ponownie padel nie wyrasta z takiego zachowania.

Ale to nie ma znaczenia, będziemy kontynuować prace i będziemy mieć bardzo fajny etap we Francji.

  • Odnośnie padla na igrzyskach olimpijskich

Luigi Carraro ogłosił, że w 2024 roku padel będzie na Igrzyskach Olimpijskich, musimy przestać mówić takie bzdury, które dają ludziom fałszywą nadzieję. Padel nie ma w 75 krajach, nie ma na 4 kontynentach dla mężczyzn. Jeśli chodzi o kobiety, musi być obecny w 35 krajach, na 3 kontynentach. W turniejach FIP nie ma kontroli antydopingowej. Zanim sport będzie mógł wziąć udział w igrzyskach olimpijskich, musi zostać uznany przez 7 lat. Uważam za niefortunne, że ludzie mówią coś, aby utrzymać swoje miejsce. Istnieją zasady, których nie można złamać.

  • O FIP

To bardzo pozytywne, że FIP i WPT współpracują ze sobą. To trochę ironiczne, że robią to zaraz po uruchomieniu APT, ale wciąż jest to postęp dla naszego sportu. To wspaniałe, że istnieją turnieje FIP, jeśli WPT może im pomóc tym lepiej, pozwoli FIP zapłacić za trzy przegrane próby. FIP jest w stanie bankructwa technicznego, nawet ze sponsorami, które ogłasza Pan Carraro. Nie wiem, czy musimy udać się do Kataru, aby wybrać nowego prezydenta: może po to, żeby było mniej ludzi w ruchu i mógłby zdobyć ręce ...

Gracze mogą grać w dowolnym turnieju: WPT, FIP, APT, FFT, cokolwiek chcą.

  • Jeśli chodzi o powrót Pucharu Pastora Fabrice

W przyszłym roku odbędzie się 6 Pucharów Fabrice Pastor. Wszyscy mistrzowie Fabrice Pastor Cup będą mogli wziąć udział w APT Padel Tour. Nowi gracze będą mieli okazję w naszym profesjonalnym obwodzie.

Na APT Padel Tour nasze tabele nie zamykają się po 90 rejestrujących, chcemy, aby każdy mógł się zarejestrować, więc w razie potrzeby zrobimy więcej dni.

  • Odnośnie nowej Federacji Padel w Monako

Niedawno utworzyliśmy zarząd federacji Padel w Monako, której mam być prezydentem, a Thomas Johansson będzie wiceprezydentem. Otrzymaliśmy pokwitowanie od rządu. Będziemy pracować, aby nasz kraj mógł zabłysnąć na świecie.

W Monako odbędą się turnieje między Beausoleil i Monaco.

  • Odnośnie Iwana Ljubicica

Ivan Ljubicic to ktoś, z kim gram w padla. Zrobił ogromny prezent, oferując dwa profesjonalne korty Greenset dla Tennis Padel Soleil, jest kimś, kto bardzo pomaga nam w tenisie i padel. Mam wielki zaszczyt, że logo Monte Carlo International Sports jest obok logo Ivana Ljubicica.

Znajdź + / pytania od internautów / WEWNĄTRZ w podcastie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=ZS43ZXq8KDU

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!