Od 2020 Babolat i Hiszpańska Federacja Padel (EFF) zainicjował bardzo obiecujące partnerstwo.

Rzeczywiście, minęły dwa lata, odkąd słynna marka Lyon została oficjalnym partnerem krajowego obwodu młodzieżowego. Po sukcesie tego partnerstwa oba podmioty postanowiły odnowić związek na kolejne dwa sezony (2022 i 2023).

Relacja zaufania

Ta relacja obejmuje kilka konkursów, takich jak TyC Babolat i TyC Premium Babolat, ale także Mistrzostwa Hiszpanii Młodszych Babolat i Mistrzowie Finałów Młodzieży.

Prezes FEP, Ramon morcillo jest zachwycony tym rozszerzeniem partnerstwa: „To dla nas wielka satysfakcja, że ​​możemy kontynuować przy wsparciu Babolat, prestiżowej międzynarodowej firmie, której dziękujemy za zaangażowanie w padel nawet w najgorszych czasach, jakich doświadczyliśmy, takich jak pandemia Covid-19".

Alex Pardo, dyrektor strefy Hiszpanii i Portugalii za Babolat chciał również wyrazić swoją wdzięczność FEP” za niesłabnące zaufanie i wsparcie w promowaniu padel z bazy".

Towarzyszyć młodym ludziom (nieletnim)

W związku z tym związkiem obie struktury mają na celu obstawianie szkolenia młodych hiszpańskich piłkarzy i towarzyszenie im na różnych etapach gry.

Pamiętaj, że w Hiszpanii padel to sport, który uprawia się od najmłodszych lat, a w ubiegłym roku w każdym z dwóch konkursów na krajowym torze do lat 4 wzięło udział aż 500 młodych ludzi!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.