Dziś rano start głównego losowania kobiet i mężczyzn, licząc do 4. etapu FFT PADEL TOUR Aix-en-Provence w Country Club Padel. I zobaczycie, że od pierwszych rund będą bardzo duże mecze.

Wielkie gry, których nie można przegapić, jeśli jesteś w okolicy:

Wśród pań, na szczycie tabeli, mogliśmy mieć konfrontację Godallier/Martin, rozstawieni 2, z Soubrié/Vandaele. 2 pary, które aspirują do francuskiej drużyny Padel na Mistrzostwa Europy padel następny listopad. Mach zaplanowano na 18:15.

Drugi wielki mecz kwarty: Invernon / Alquier przeciwko Lovera / Casanova. Mecz, który może mocno zaważyć na losie wyboru kapitana kobiecej drużyny, jeśli Lovera/Casanova przegra w tej kwarcie. 4 bardzo dobrych graczy, którzy wszyscy muszą wygrać poza konkurencją.

Wśród panów też będzie bardzo ciasno i to od 8. Od godziny 13 będzie można zobaczyć to pierwsze skojarzenie Bergeron / Ritz w klubie. Champion Francji kl padel który zawsze grał po prawej stronie, tym samym zostanie umieszczony po lewej stronie Jérémy'ego Ritza.

Jednak na szczycie tabeli spodziewamy się dość gorącego starcia Sanchez / Joulot vs Fouré / Peyrou zaplanowanego na 13:XNUMX.

Będzie to również okazja do zobaczenia debiutu pary Bensadoun / Perino, z oczywiście tym zawodnikiem World Padel Tour, przybył z tej okazji.

Wciąż na szczycie tabeli mogliśmy zobaczyć wielką grę pomiędzy Leygue / Trancart i Gauthier / Armagnac.

W dolnej tabeli moglibyśmy mieć w 1/4 a Lopes / Authier vs Boissé / Le Panse o 20:XNUMX. Wybuchowa gra!

Wreszcie mecz 8. kolejki, którego nie można przegapić w żadnym wypadku, to zaplanowana na 14:30 wielka konfrontacja Ferrandez / Inzerillo z Huet / Morillon. Bardzo skomplikowany obraz dla Pierre-Etienne'a Morillona i Dimitriego Hueta... Zwycięzcy zagrają Tison / Maigret... Można powiedzieć, że część obrazu „śmierci”.

Zdjęcia: PSE / FFT