Finał pań FFT Padel Tour z Perpignan zmierzą się z Amélie Detriviere / Mélissą Martin i Laurą Clergue / Fioną Ligi, dwiema parami, które zmierzyły się w półfinale P2000 Padel Horyzont.

W regionie paryskim Melissa i Amélie wygrały 6/2 4/6 6/3 z Laurą i Fioną. Czy będą w stanie wydać ponownie dzisiaj w środowisku, które powinno być nieco bardziej wrogie? Rzeczywiście, w Paryżu Francilienne Melissa była ulubieńcem publiczności, ale w Perpignan to lokalna Fiona będzie cieszyła się łaską widzów.

Na papierze czeka nas bardzo niezdecydowany finał. Kluczem może być stan świeżości, który nie jest zasadniczo taki sam dla dwóch par. Rzeczywiście, jeśli Detriviere i Martin wyszli w dwóch setach z Barsotti / Vandaele (6/2 7/6), Clergue i Ligi musieli walczyć więcej z Invernon / Soubrie.

W tym remiksie paryskiego ćwierćfinału rozstawienie 8 po raz kolejny zwyciężyło rozstawienie 1, ale tym razem było to bardziej skomplikowane. Ci, którzy wygrali 6/1 6/4 o godz Padel W niedzielę Horizon napotkał zupełnie inny opór. W końcu wygrywają 6/1 6/7 6/4 po zaciętym meczu. Czy w pełni zregenerują się przed finałem?

W międzyczasie miejsce na półfinały mężczyzn, które mają nastąpić na naszym kanale YouTube.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !