Padel Magazine - Lille była dobrze utrzymywana przez parę Saleta / Tanfin przez kilka miesięcy prowadząc wszystkie turnieje w Padel Attitude. Ale było to do słynnego lutowego 8 i pary, której nie oczekiwano na tym poziomie konkurencji: Fievet / Destombes.

Turniej rozpoczął się od meczów grupowych, w których pierwszy 4 dotarł do ćwierćfinałów, a tym samym do finałów. Organizmy zostały poddane surowym testom. Wiele gier, często ciasnych, było zainteresowanie oszczędzaniem i ogrzaniem się w domu klubowym, by ostatecznie dojść do końca.

Półfinały i finały były znacznie ściślejsze, niż się wydawało.

Pierwszy trafił Fievet / Destombes, który przejął Pena / Cygan, zwycięzca poprzedniej rundy słynnej pary Saleta / Tafin, ale pierwszy raz ze swojej grupy.

Drugi półfinał był bezprecedensowy, ponieważ zwycięzca braci Lecomte w poprzedniej rundzie Raoux i Moglia przegrał z paryską parą klubu Pyramids Binisti (notka redaktora hm skromny redaktor PM) / Houard.

Finał był intensywny. Drużyna lokalna objęła prowadzenie od samego początku gry, przełamując pustą grę paryską. Od tego momentu, aż do 4 / 2, wszystkie gry były bardzo wymagające. Tyle że w tej grze zespół Lille był lepszy i bardziej wydajny. Ich regularność była kluczem do trwałego kufy Binisti / Houard.

Jonathan Saleta podsumowuje finał i kurs zwycięzców w bardzo prosty sposób: „Byli bardzo regularni, bez winy od początku do końca”. Fievet / Destombes wygrywają ten turniej ekspertów.

Teraz zespół jest do pokonania w Lille.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.