Pierwszy trójkolorowe zwycięstwo w Göteborgu ! Rzeczywiście, Marie Rondot i Steffi Merah zwyciężyły w pierwszej rundzie previa kobiet, co było równoznaczne z kwalifikacją do turnieju głównego.

Francuzki, które grają razem swój pierwszy międzynarodowy turniej, wygrały swoje spotkanie z Hiszpankami Villalbą (612) i Uriarte (349). Po bezproblemowym zwycięstwie w pierwszym secie, francuska para musiała walczyć o zwycięstwo w znacznie bardziej zaciętym drugim secie. Zwycięskie w decydującym meczu 10 do 8 punktów Steffi i Marie potwierdzają swój bilet na główne losowanie FIP Rise Szwecja II.

W losowaniu głównym weźmie udział łącznie 5 Francuzek oraz trzy inne trójkolorowe zawodniczki zgłoszone do konkursu: Wendy Barsotti, Carla Touly i Mélissa Martin.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !