Koniec przygody ostatnich przedstawicieli Francji do FIP w Kairze i Alicante, wraz z eliminacją, wczoraj w sobotę, o Julian Seurin et Filemona Raichmana (TS1) w Egipcie podczas półfinału. W Alicante para francuska Kamila Sireixa et Luiza Bahurel (TS6) została wyeliminowana, natomiast para francusko-hiszpańska Laura Buteau / Łucja Rosa Vadillo (TS5) przegrała w ćwierćfinale.

W pierwszym meczu Julian Seurin et Filemona Raichmana zmierzyli się z hiszpańską parą Ferran Gonzalez Zamorano (811) / Diego Dorta Diaz (429), która wygrała mecz notą 6/3, 7/5.

Po stronie FIP Alicante, Kamila Sireixa i jego partner Luiza Bahurelrozstawieni z numerem 6, przeciwstawili się parze Faure (422) / Prieto (620). Ten ostatni zwyciężył z notą 6/3, 6/4. Jeśli chodzi o Laura Buteau et Łucja Rosa Vadillozmierzyli się z rozstawionymi z numerem 1 turnieju, Holendrami Groenveldem i Luttikhuisem, dwoma byłymi tenisistami i faworytami edycji 2024. Ten ostatni wygrał mecz 6/2, 6/3.

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.