Jérémy Scatena i Benjamin Tison osiągnęli wynik dnia na FIP Star w Elche, eliminując rozstawienie z numerem 2 w turnieju.

Za wejście do biegu w tym FIP Star w Elche, Jérémy Scatena i Benjamin Tison zadali duży cios, eliminując ziarno numer 2, Barahona / Moya Sos!

Przypomnij sobie Javier Gonzalez Barahona, 42. zawodnik na świecie, jest stałym bywalcem przy stołach WPT, który ewoluował razem z Momo Gonzalezem, a nawet Franco Stupaczukiem! Jego obecny partner, młody Jezus moya sos, wystąpił również w głównych losowaniach turniejów WPT.

Jest to więc bardzo duży występ dla 100% francuskiej pary, która narzuciła się na umysł w bardzo dużym meczu: 5/7 7/5 7/6 ! Zagra ponownie tego wieczoru o godz 19hFacing Mouliaa (106 WPT) / Suescun (115 WPT), dwóch graczy, których dobrze znają, ponieważ Argentyńczyk Nicolas Suescun jest byłym partnerem Jérémy'ego Scateny. Kolejny wielki mecz w perspektywie!

Od tego czasu ten występ jest tym bardziej zabawny wszyscy inni Francuzi biorący udział w tym turnieju przegrali dziś rano. Johan Bergeron i Victor Mena Gil, były zdominowane w seriach prostych, przez najmniejsze z marginesów 6 / 7 6 / 7 przez Christian Ramos Abad (184 WPT) i Sergio Icardo Alcorisa (85 WPT).

Léa Godallier i Laura Clergue , który miał trudny remis, łuk 4 / 6 3 / 6 przeciwko dwóm graczom z pierwszej 25 listy World Padel Tour, Tamara Icardo i Sandra Hernandez, rozstawiony numer 2 w turnieju.

To też koniec Mélissa Martin i Carla Castillo Velarde którzy zostali pobici 3 / 6 5 / 7 przez Portugalczyków Ribeiro (104 WPT) / Fernandes (91 WPT).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !