Jérôme Inzerillo i Maxime Moreau rozegrali wielki mecz w 16/XNUMX finału tego turnieju FIP Złoty Perpignan aby wyeliminować nasiona numer 7 złożone z Jérémy Scatena i Adrii Mercadal.

Klucz do gry: konsekwencja

Faworyci spotkania, Scat' i Mercadal, rozpoczęli grę perfekcyjnie. Ale w 100% trójkolorowa para, która przybyła bez presji, była w stanie być agresywna, aby wrócić, a następnie wziąć grę na własną rękę. Po zdobyciu tie-breaka z spornym punktem, Max i Jérôme wiedzieli, jak zachować większą równowagę w drugim secie, aby odnieść zwycięstwo. Dwaj gracze z Południowego Wschodu wyraźnie osiągnęli jeden ze swoich meczów referencyjnych i mogą dalej marzyć o tym turnieju.

Mecz Scatena/Mercadal vs Moreau/Inzerillo FIP Gold Perpignan

Zwycięstwo… które liczy się więcej niż tylko zwycięstwo

Moreau i Inzerillo robią to dwukrotnie, bo pokonując Jérémy'ego Scatenę eliminują swojego czarnego kota na torze francuskim, a awansując do ćwierćfinału zapewniają też dość znaczny wzrost punktów, co być może będzie dla nich korzystne z myślą do uzyskania wild-card dla Greenweez Paris Premier Padel Major !

moreau inzerillo fip gold perpignan

Wynik końcowy: Moreau/Inzerillo 7-6 6-3

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.