Francisco Gil i Ramiro Moyano po raz kolejny wycofują się z turnieju FIP Tour w Meksyku. Po Puebli, para hiszpańsko-argentyńska wycofuje się z FIP Platinum w Meksyku.

To oczywiście wstyd dla turnieju, ale Xisco i Ramiro, którzy właśnie przegrali w trzech setach z Gutiérrezem / Gutiérrezem na WPT Malmö Open, nie wezmą udziału w turnieju odbywającym się w Club Libanés.

W przypadku braku faworytów pierwszym rozstawionym w konkursie zostanie zatem para utworzona przez Denisa Perino i Jorge Ruiza.

Należy pamiętać, że Teo Zapata i Francisco Guerrero, którzy tworzą 8. parę turnieju, a którzy dzisiaj w Malmö zmierzą się z Martinem Di Nenno i Franco Stupaczukiem, jutro w Meksyku mają zagrać przeciwko Maxowi Moreau i Jacobo Cendonowi. Wyobrażamy sobie, że Hiszpanie również wycofają się z FIP Tour po Puebli…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !