Regularnie na obwodzie A1 Padel, Tolito Aguirre wykorzystał trasę FIP Tour przebiegającą przez Meksyk, aby zmierzyć się z innymi graczami.

I można powiedzieć, że w przypadku Argentyńczyka i jego partnera Cristiana Germana Gutiérreza, siostrzeńca Sanyo, wyszło to całkiem nieźle.

Rzeczywiście, obaj rodacy zapewnili solidny turniej, w którym odnieśli zwycięstwa z Lijo / Vilariño i Sager / Jimenez. Udało im się dotrzeć do finału, Tolito i Cristian ostatecznie przegrali z Teo Zapatą i Franem Guerrero, którzy wygrali 6/3 4/6 6/3.

Dość udany debiut Tolito, którego oczywiście mamy nadzieję zobaczyć pewnego dnia przeciwko najlepszym graczom na świecie, w międzyczasie możemy sobie pozwolić na ten niesamowity ruch, który wykonał w półfinale!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !