Trzej Francuzi rozpoczną swoje zmagania w najbliższą środę o godz Meksyk FIP Platyna.

Na środkowym boisku Bastien Blanqué i Dylan Guichard stoczą bardzo ciekawy mecz z holenderskimi Meijerem i Richtersem. Na papierze spotkanie wyrównane, ale wydaje się nieco na korzyść Trójkolorowych.

Jednocześnie na torze 2 Thomas Leygue i Ferran Insa będą mieli także okazję zmierzyć się z dwoma zawodnikami, których Francuzi dobrze znają: Belarem Verą i Cristianem Mediną Murphym. Rzeczywiście, para hiszpańsko-brytyjska pokonała Blanqué i Guicharda w Puebla. Czy Thomasowi uda się pomścić przyjaciół?

Mecze rozpoczną się w tę środę o godzinie 23:00 czasu francuskiego.

Program dnia i wyniki znajdziesz w czasie rzeczywistym klikając tutaj. Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał FIP na YouTube.

Należy pamiętać, że pierwsza runda rozgrywana jest w Meksyku przez dwa dni, więc jutro będziemy mogli zobaczyć przy pracy trzech innych Francuzów: parę Vives / Seurin, a także Maxa Moreau, który współpracuje z Hiszpanem Cendonem. Pierwszy zmierzy się z drugim rozstawionym, Lijo / Vilariño, drugi zaś będzie musiał skrzyżować miecze z ósmą parą, Guerrero / Zapata.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !