Koniec 1/8 finału w Szwecji z wynikami W turnieju FIP Rise bierze udział 6 Francuzów. Z sześciu reprezentantów Francji do ćwierćfinału zakwalifikowało się trzech.

U mężczyzn Bastien Blanqué et Dylana Guicharda zadrżał podczas spotkania z Federico Beltramim (176) i Stevem Straquadainim (550). Francuska para potrzebowała trzech setów, aby pozbyć się stuprocentowo włoskiego duetu. Zwycięstwo w 3 rundach: 6/1 3/6 6/4.

Bastien i Dylan mają pojawić się na kortach dziś wieczorem o godzinie 18:XNUMX podczas meczu ćwierćfinałowego.

Z drugiej strony nie przechodzi Filemona Raichmana et Julian Seurin. Francuzi przegrali w dwóch setach 6:3, 6:4 z rozstawionymi z numerem 8 Danielem Santigosą (167) i Guillermo Collado (171). Sędziowany mecz”zdecydowanie za średnio z mojej strony” Juliena Seurina.

Dla dziewczyn teraz Carla Toully i jego partner Margarida Fernandes zwyciężyła w dwóch setach z 9. parą turnieju: Catarina Santos (123) / Brittany Dubins (176). Zwycięstwo 7/5 7/5 pary francusko-portugalskiej, która dziś wieczorem w drugiej rotacji zagra w ćwierćfinale, twarzą w twarz z piątym nasieniem : Natividad Lopez Diaz (132) / Laura Luján Rodríguez (137).

Koniec przygody dla Wendy Barsoty et Katarzyna Castro Vilela. Siódmy rozstawiony przegrał w dwóch setach z hiszpańsko-szwedzkim duetem Gema Flores Saucedo (7) i Marią Rasmussen (383).

Mecze można śledzić na kanale YouTube FIPPadel Magiczny telewizor z komentarzami, Julian Seurin !