Thomas Leygue et Dylana Guicharda to ostatnie trójkolorowe drużyny, które nadal biorą udział w wyścigu Promocja FIP Castellon po łatwym zwycięstwie w pierwszej rundzie. Marianne Vandaele ze swojej strony ukłonił się od 32e, ze swoim partnerem Nura Padilla Tomasa

Z boku Promocja FIP Jaen, po wyeliminowaniu nie ma już żadnego przedstawiciela Francji Laura Clergue...

Promocja FIP Castellon

Thomas i Dylan są rozstawieni z numerem 1 w tym turnieju. W pierwszym spotkaniu przegrali z Holendrami Jorrita Notenbooma (348) i Thijsa Ropera (335). Zwycięstwo Francuzów w dwóch rundach: 6/3 6/3.

Para Leygue/Guichard zagra ponownie w tę sobotę, w drugiej porannej zmianie, przeciwko parze stuprocentowo hiszpańskiej: Diego Dorta Diaz (427) i Oier Zuazua Aostri (634).

W przypadku zwycięstwa, Thomas i Dylan zagrają w ćwierćfinale w drugiej rotacji pod koniec popołudnia.

W tym samym turnieju, ale w kategorii kobiet, Marianne Vandaele i jego partner Nura Padilla Tomasa przegrał w pierwszej rundzie z Aroa Segura Alcover (465) i Neus Garau Sastre (383). Para francusko-hiszpańska przegrała w dwóch setach 6/3 6/1.

Promocja FIP Jaen

Z boku Promocja FIP Jaenw losowaniu głównym brała udział tylko jedna Francuzka. Znaleźliśmy Laura Clergue, wraz ze swoim partnerem Ana Cristina Sanchez Perez (258). Obaj gracze dobrze rozpoczęli turniej, wygrywając 6/2 z 6/2 Laura Raya Capitan (niesklasyfikowane) i Claudia Raya Capitan (727).

Drugi mecz zapowiadał się trudniejszy dla pary Clergue/Sanchez Perez. Duet francusko-hiszpański spotkał się z rozstawionym numerem 4: Natividad Lopez Diaz (132) i Laurę Lujan Rodriguez (136). Laura Lujan, mistrz świata juniorów do lat 16 podczas mistrzostw świata w Paragwaju.

Dla Laury i Any nie ma cudu, którym mimo wszystko udało się utrzymać oba sety. Ostateczny wynik: 6 / 4 6 / 4.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.