To już nie jest dla nikogo niespodzianka, pierwszy turniej zrealizowano w QSI- FIP odbędzie się od 28 marca w Doha w Katarze.

Jak sobie wyobrażaliśmy, najlepsi gracze na świecie również chcą wziąć udział w tej wspaniałej uroczystości, która wyznaczy nową erę na tym zupełnie nowym torze.

Z tej okazji wiemy już, którzy gracze wezmą udział w tym wydarzeniu.

Przede wszystkim, żeby było jaśniej, warto przypomnieć, jak odbędzie się turniej.

Tam będzie Pary 32 (30 + 2 jokery), którzy wejdą na kwalifikacje.

A jeśli chodzi o stół finałowy, o zwycięstwo w 56×20 powalczy nie mniej niż 10 par.

W tych Pary 56 zajmuje 44 + 4 dzikie karty i 8 z kwalifikacji.

Lista obecnych graczy została opublikowana na stronie FIP.

Możesz tam zobaczyć cyfry 1 Alejandro galan et Juan Lebron lub Paquito Navarro, Martin Di Nenno, Fernando Belasteguin i wiele innych wielkich nazwisk padel.

Z drugiej strony zauważamy, że jej brakuje Agustin Tapia, Miguel lamperti et Rafa Mendez. Co zaskakujące, ci trzej gracze są sponsorowani przez Nox. Czysty przypadek? Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej...

W ten sposób Sanyo Gutierrez będzie ewoluować wraz ze swoim siostrzeńcem Agustin Gutierrez. Pamiętaj, że w zeszłym sezonie, kiedy Bela był kontuzjowany, Argentyńczyk zorganizował turniej ze swoim innym siostrzeńcem, Cristianem Germanem Gutierrezem.

Lista 20 najlepszych graczy uczestniczących w Doha FIP QSI

Jak zapewne zrozumiesz, ten 5-gwiazdkowy konkurs prawie się zapełnił i zapowiada wspaniałe widowisko, a przede wszystkim rozpoczęcie sezonu 2022 z hukiem.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi