Po australijskiej trasie zdominowany przez parę francuską, teraz plasuje Szwecję, z a Wzrost FIP i Obietnice FIP (-18 lat). TO FIP Awans Betssona odbędzie się od 17-21 stycznia et 4 français odbędzie podróż.

Pierwszymi Francuzami, których znajdziemy na podstawie kwalifikacji, są Pierre'a Vincenta i Arthura Hugounenqa. Jeśli jest to para, do której nie jesteśmy przyzwyczajeni widywać na francuskim torze, nie jest to ich pierwsze międzynarodowe stowarzyszenie. Pod koniec listopada ubiegłego roku Wzięli w nim udział Vincent i Hugounenq, razem, w FIP Rise Bourg-en-Bresse.

Francuzi dokonali tego wyczynu, honorując ich wieloznaczny, od pierwszej rundy wygrywając z Hiszpanami Wiktor Tur i Józef aymerich. Podczas ich eliminacji w kolejnej rundzie Arthur Hugounenq oświadczył: „ Myślę, że dość szybko znów zagramy razem na FIP."

Rzecz obiecana, rzecz wykonana, Pierre i Arthur zagrają zatem w kwalifikacjach FIP Rise Betsson.

Obecna będzie kolejna para francuska, która będzie numerem 2 turnieju. A co za para… Maxime Moreau odbędzie podróż z pewnym Johan Bergeron. Dwaj mężczyźni ustawieni razem w kolejce P1000 SisID PadelStrzał z Lyonu.

Wraz z odejściem na emeryturę Jérémy’ego Scateny i Benjamina Tisona, prowadzące do miejsc, do których warto się udać Francuski zespół, czy Johan Bergeron naprawdę robi swoje Wróć ? Powierzył to nam, chciał wrócić na czoło…

Prosty zbieg okoliczności czy realna chęć Johana na powrót do francuskiej drużyny? Tajemnica pozostaje.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.