Po wygraniu epickiego meczu w 1/16 finału, ostatnia w 100% trójkolorowa para spisała się na centralnym torze Moon Safari na FIP Rise w Bordeaux i dotarła do ćwierćfinału.

Partnerstwo, które robi różnicę

Po klęsce pary Raichman/Grue rano, duet Scatena/Guichard nadaje kolor Francuzom w tym FIP Rise of Bordeaux.. Rozstawieni z numerem piątym w turnieju Francuzi byli faworytami tego spotkania. W przeciwieństwie do Hiszpanie Vera i Nogueras, Jeremy i Dylan jako pierwsi wyrecytowali swoje padel w pierwszym zestawie. Poprawnie technicznie i taktycznie Francuzi wygrali pierwszego seta 6:3.

Rozpoczął się drugi set, dwie pary stały razem. Ale Hiszpanie zakończyli pękanie na 5/4. Guichard i Scatena byli solidniejsi psychicznie. Z trzech zdobytych punktów przełamania, wykonali trzy dzioby, 100% sukces Francuzów, którzy wygrali 6 / 3 6 / 4.

Dylan "Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, dogadywaliśmy się lepiej niż wczoraj. Byliśmy bardzo solidni i jestem bardzo zadowolony z poziomu gry.

Jeremy : „Wczoraj byłem może trochę zdenerwowany, dzisiaj byłem spokojniejszy. Gra Dylana była spójna, łatwiej było mi się przystosować. Wiedziałem, gdzie będzie grał przez 90% czasu, co pozwala mi być mniej zestresowanym i tam byłem dobry.

W ćwierćfinale o godz.

Nie ma wytchnienia dla naszego Francuza. Scatena i Guichard zagra dziś po południu 17:XNUMX w ćwierćfinale. Zmierzą się ze zwycięzcami spotkania Sola/Olivera kontra Hernandez/Solbes (TS3). Przeciwnicy, których dobrze zna Jeremy Scatena:

Jeremy "To faceci, którzy są silniejsi od nas, ale wiem, że Dylan mógłby ich zdenerwować. Z meczem galowym i grając tak jak dzisiaj możemy ich naprawdę zdenerwować".

Wywiad po meczu tutaj:

Więc do zobaczenia o godz 17:XNUMX po meczu ćwierćfinałowym trójkolorowego duetu, aby śledzić na żywo na kanale YouTube Padel Magiczny telewizor.

aktualnie, Thomas Leygue i jego hiszpański kolega z drużyny Sergio Puertolas gra swoje 1/8th finał. Spotkanie będzie można śledzić na żywo ici.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.