Ostatni taniec w tym Powstanie FIP w Bourg-en-Bresse co sprawi, że będziemy wibrować przez cały tydzień, z bardzo dobrymi wynikami Francuzów. Niestety w ostatnim meczu bez tricoloru, ale za to bardzo mocny występ Dylan Guichard i Bastien Blanqué podczas połowy przeciwko Mario Huete i Federico Mouriño. Porażka suszarki dla Benjamin Tison i jego kolega z drużyny Aitor Garcia.

Finał z trzema Hiszpanami i Argentyńczykiem. Dlatego wśród tych dwóch par znajdujemy ziarno numer 3, Mario Huete (74) i Federico Mouriño (85). Do tej pory losy hiszpańsko-argentyńskiego duetu przeżywały pewne zamieszanie, gdyż doszło do dwóch spotkań w trzech setach. Jednak Mario i Federico zawsze potrafili wykorzystać swoje zasoby, aby wygrać.

W obliczu nich ziarno numer 1, Enrique Goenaga (49) i Javier Martinez (103). Na razie jest to bezbłędne dla hiszpańskiej pary, która nie straciła ani jednego seta. Dwóch graczy również byli pod wrażeniem poziomu swojej grypodczas półfinału przeciwko Benjaminowi Tisonowi. Na razie są głównymi faworytami tego turnieju.

Podobnie jak przez cały tydzień, finał XXL będzie można śledzić na kanale Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.