Francuzi bawią się w kwalifikacjach FIP Rise Dubaj 2024. Rzeczywiście, dziś po południu (od 18:00 czasu francuskiego) w poprzedzającym finale znajdziemy dwie trójkolorowe pary.

Duet Sichez / Martelli, który w drugiej rundzie (6/1 6/2) pokonał Irańczyków Nejada Mariana i Darafshi Ghahroudiego, zmierzy się z innym Irańczykiem Roghanim i Szwedem Golestanem.

Arthur Hugounenq i Pierre Vincent, po zdominowaniu irańskiej pary Hosseinzadeh Ateri / Jafari Pardasti (6/0, 6/1), znajdą rozstawioną 4. w kwalifikacjach Lacamore / Rodriguez, parę hiszpańsko-argentyńską. Mecz będzie można śledzić poniżej od godziny 18:00.

To już jednak koniec dla Xaviera Massona i Hiszpana Tupayachiego, pokonanych w trzech setach przez Szwajcara Orloffa i Lopeza Muñoza (5/7 6/2 6/1).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !