Trzej Francuzi udało się dotrzeć do półfinału tego turnieju FIP Powstanie Dubaj i spróbuje zdobyć bilet na jutrzejszy finał.

Na kobiecym stole, Wendy Barsotti jest ostatnim przedstawicielem tricoloru, po wyeliminowaniu Kamila Sireixa i jej partnerka Francesca Ligotti, zmierzą się z Laurą Lujan i Lucią Perez (TS1).

Wendy i jej koleżanka z drużyny Catarina Castro Vilela z łatwością zakwalifikowały się do półfinału już w ćwierćfinale. Zwyciężyła para francusko-hiszpańska 6 / 4 6 / 0 przeciwko Silvii Lopez Vidal (478) i Angelinie Neizvestnaya (166).

Dziś będą starali się dotrzeć do finału z rozstawionymi z numerem 3 Niemkami, Victorią Kurz (131) i Denise Hoefer (131).

Jeśli chodzi o mężczyzn, w turnieju FIP Rise Dubai nadal bierze udział dwóch francuskich graczy. Rzeczywiście, Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a zrobił wczoraj niespodziankę narzucając 4/6 6/4 6/1 przed swoimi rodakami Filemona Raichmana et Julien Seurin. Już rano sprowadzili innych francuskich graczy, Jerome Inzerillo et Człowiek żyje, w dwóch małych zestawach: 6 / 2 6 / 3.

Teraz w półfinale będą musieli pokonać rozstawionego z 293. miejscem Argentyńczyka Ramiro Jesusa Valenzuelę (180) i Hiszpana Pol Hernandeza Alvareza (7).

Spotkania rozpoczną się o godzinie 17:XNUMX. (tj. 14:XNUMX we Francji), ale będziecie musieli poczekać 18h we Francji minimum, aby zobaczyć mecz Joris/Vanbauce. Półfinał Thomasa Vanbauce'a i Maxime'a Jorisa będzie można śledzić na żywo w telewizji Padel Magiczny telewizor :

https://youtube.com/live/DmvrVoi7nqQ?feature=share

Z drugiej strony, oglądajcie o 14:XNUMX, aby śledzić półfinał Wendy Barsotti, tym razem na kanał YouTube FIP.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.