Będzie dobrze Francuz w finale FIP Rise Dubai, po zwycięstwie kleszczy de Wendy Barsotti i Catarina Castro Vilela wczoraj w półfinale.

Niestety po męskiej stronie tydzień marzeń Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a zatrzymał się na ostatnim placu, twarzą w twarz ziarno 7, Ramiro Jesus Valenzuela (293) i Pol Hernandez Alvarez (180). Porażka pierwszego seta, w tie-breaku, będzie fatalne dla dwóch francuskich graczy, którzy mimo wszystko to zrobili dwie ustawione piłki na swoim zagrywce przeciwnikom na 6/5.

W drugiej rundzie szybko poczuliśmy, że przegrana pierwszego seta była ciosem w głowy Maxime'a i Thomasa. Przeciwnie, ich przeciwnicy wzmocniony zyskiem pierwszego aktu, skrócił pracę z Francuzami: 6/1.

Wendy Barsotti będzie zatem jedyny Francuz zagrać w finale w najbliższą niedzielę w Dubaju. Spotka się para francusko-hiszpańska Laura Lujan / Lucia Perez (TS1). Mecz zaplanowany jest na godz 21:18 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego).

Spotkanie będzie śledzone na żywo kanał FIP na Youtube.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.