Dwie pary 100% francuskie zagrają, aby wziąć udział w głównym losowaniu London FIP Rise jutro o 09:00.

Na pierwszym turnieju FIP zorganizowanym w Anglii pierwsze miejsce zajmują tricolory. Rzeczywiście, do Londynu przyjechało nie mniej niż siedem Francuzek i dwie Francuzki.

Czterech z nich wystartowało w pierwszej rundzie previa, a jutro ich znajdziemy w finale tych kwalifikacji. Tak więc o 09 rano Nicolas Trancart i Loïc Le Panse zmierzą się z Santiago Agudo Sanz i Jose Antonio Crespo Sanchezem, dwoma niesklasyfikowanymi graczami. O godzinie 00:10 pójdą za nimi Thomas Vanbauce i Dorian De Meyer, którzy po drodze zastaną Olle Anderssona (15) i Jorrita Notenbooma (615).

W głównym losowaniu, które również rozpoczyna się jutro o 10:15, znajdziemy 3 Francuzów: Jérémy'ego Scatenę, związanego z Rickym Martinezem (TS4), Bastiena Blanqué, który łączy siły z Jose Jimenezem (TS5) i Jérôme'a Inzerillo, który dzieli tor z Jose Manuelem Ortizem.

Dla dziewcząt Elodie Invernon i Wendy Barsotti rozpoczną swój turniej w sobotę o 11:15.

Znajdź tabele tuż poniżej:

Główny remis panie

Główni mężczyźni przy stole

Tabela previas mężczyzn

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !