Miejsce na 1/4 finału tego FIP Rise Szwecja IIPóźniej zwycięstwo 3 Francuzów z 6 w rundzie 16. W gwiazdy występujące gościnnies, Julian Seurin et Filemona Raichmana do komentarzy Padel Magiczny telewizor !

Na pierwsze spotkanie znajdziemy parę Dylan Guichard / Bastien Blanqué. Francuzi zmierzą się z ósmym rozstawionym Danielem Santigosą (8) i Guillermo Collado (167). Dwóch Hiszpanów wyeliminowało parę Raichmana/Seurina w poprzedniej rundzie. Dylan i Bastien będą zatem musieli pomścić swoich rodaków podczas tego spotkania. A przede wszystkim zabiegać o miejsce w półfinale!

Po tym spotkaniu przyjdzie kolej na Carla Toully i jego partner Margarida Fernandes. Tych dwóch graczy czeka ważny mecz, ponieważ zmierzą się z rozstawioną z numerem 8 tego turnieju: Natividad Lopez Diaz (132) / Laura Luján Rodríguez (137). Jeśli Carla i Margarida będą faworytami tego spotkania, będą musiały na to uważać potężny hiszpański tandem. Zwłaszcza jeśli chcą zdobyć bilet na finałową czwórkę!

Początek zaplanowany na 18:XNUMX spotkaniem Dylana i Bastiena!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.