Francuzi mieli dobry pierwszy dzień zawodów na FIP Rise Szwecjat II sześć z nich zagrasz, w ten sobotni poranek10:XNUMX, aby walczyć o miejsce w ćwierćfinale.

Dzień zaczął się dobrze dla Francuzów. Podczas pierwszych porannych meczów, czterech Francuzów z sześciu zdołało wygrać swoje spotkanie. Sam Dorian deMeyer et Thomasa Vanbauce'a przegrał z potężnym piątym rozstawionym Sinicropi/Brusa.

Popołudnie będzie mniej przyjemne francuskie ponieważ tylko dwóch z nich wygra swoje spotkanie, podczas gdy pięciu z rzędu.

Rzeczywiście wśród dziewcząt 0/3 z porażką w dwóch setach Steffi Merah et Marii Rondot twarzą w twarz z piątym nasieniem Marianela Montesi et Aitana Garcia Roman.

Nie ma już szczęścia Melissa Martin et Bruna Albuquerque Melo który przegrał z Brytyjczykami Abigail Tordoff (290) i Lisy Rachel Phillips (241).

Z drugiej strony to mija Bastien Blanqué et Dylana Guicharda (TS2) przeciwko parze Iacovino / Bruno. Zwycięstwo 7/5 6/1.

Spotkania rozpoczną się od 10h w Szwecji. Będziemy jednak musieli poczekać do drugiej porannej rotacji, aby zobaczyć pierwszych 5 Francuzów: Carla Toully, Filemona Raichmana, Julian Seurin, Bastien Blanqué et Dylana Guicharda. Wendy Barsoty zagra w trzeciej zmianie.

Mecze można śledzić na kanale FIP Youtube i dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.