Philémon Raichman i Maxime Joris wywołaj sensację w Chile, kwalifikując się do półfinału turnieju. I z autorytetem!

Od piątkuFrancuzi bardzo dobrze rozpoczęli turniej, wygrywając w dwóch setach z argentyńską parą Facundo Aguirre (717) i Branco Ovelar Mendez (717). Zwycięstwo 6/4 7/6, wystarczy, aby dać trójkolorowym pewność siebie w tym wzroście FIP.

SOBOTA, rozstawiony z numerem 6 rozpoczął swój dzień przeciwko parze argentyńsko-chilijskiej. Nowe zwycięstwo z wielką władzą, 6 / 0 7 / 6Facing Patrycjo Leon (621) i Nicolas Antonio Lujan Castaneda (456).

JORIS RAICHMAN VINA DEL MAR

W ćwierćfinale m.in. Sytuacja Philémona i Maxime’a staje się coraz trudniejsza. Zmierzą się z rozstawionym z numerem 2, parą chilijską Gonzalo Valdivieso Comesana (621) i Cristobala Moliny (176). Ale prawdziwe czarne koty miejscowych zawodników, obaj Francuzi wygrali mecz w trzech setach, po zaciętej walce: 1/6 7/6 6/4.

W tę niedzielęw półfinale zmierzą się z dwoma Argentyńczykami, rozstawionymi z numerem 7, Pabla Moliny Tofanelliego (293) i Gastona Lazzariniego (484), aby zapewnić sobie miejsce w finale!

Mecz o 13:17 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji), transmisja na żywo kanał FIP na Youtube !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.