Od 8 do 13 marca 2022 r FIP Gwiazda O Zachodni Kair będą obchodzone w zapowiadającej się gorącej atmosferze! Padel Magazine będzie pod ręką, aby przybliżyć Cię do tego stołu, na którym będzie wiele doskonałych par.

We wspaniałej scenerii stolica Egiptu będzie gospodarzem tego ważnego międzynarodowego wydarzenia.

Z takimi gwiazdami jak Victor Ruiz/José Rico, Raul Marcos/Javier Garcia, Del Castillo/Luque czy nawet nasz dobrze znany Benjamin Tison i Teo Zapata, turniej zapowiada się gorąco! Trudno przewidzieć, kto mógłby wygrać tę Gwiazdę FIP...

Biorąc pod uwagę obecny poziom gry Bena Tisona i jego hiszpańskiego kolegi z drużyny Zapaty, może to być dla Francuza szansa na zdobycie po raz pierwszy Gwiazdy FIP i napisanie historii padel français.

Nie zabraknie również Maxime Moreau i Dylana Guicharda, zwiększając reprezentację Francji.

Listę zarejestrowanych par można sprawdzić, klikając tutaj.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !