Le FIP Gwiazda O Zachód w końcu się zaczyna i możesz doświadczyć tej pierwszej rundy na żywo Padel Magazine ! Oto najważniejsze rzeczy, które dzieją się dzisiaj.

21:XNUMX – Tison/Zapata, jest bardzo mocna

W przeciwieństwie do pary, która pokonała Bergerona/Vasqueza w Reus, Ben Tison i Teo Zapata chcieli zachować siły na jutrzejszy wielki dzień. Zwycięstwo 6/1 6/2 w zimną egipską noc, aby potwierdzić bilet do ćwierćfinału. Dwóch mężczyzn znajdziemy jutro od 11:30.

19:20 – Tison i Zapata szukają kwater

Ben Tison i Teo Zapata byli dziś bardzo solidni w starciu z Moreau/Guichard. Dziś wieczorem, po ósmym, francusko-hiszpańska para ma przeciwników w zasięgu: Davida Antolina i Daniela Bressela.

18:40 – Galicyjczycy przeciwko Włochom

Na korcie nr 3, a także w streamingu Padel Magazine, Blanco/Villariño wciela się w Cotto/Scalę.

18:30 – Atrakcyjny kort nr 2

Zaczęło się na korcie nr 2 wspaniałym spotkaniem Nicolása Suescuna i Aday Santany, w przeciwieństwie do Denisa Perino i Arisa Patiniotisa!

Po tym meczu Benjamin Tison i Teodoro Zapata stoczą wielki mecz z Davidem Antolinem i Danielem Bresselem. Wszystko to ma nastąpić podczas drugiego streamu z Padel Magazine !

18:23 – Kort centralny z dwoma dużymi wstrząsami

Na korcie centralnym i przesyłanie dalej Padel Magazine. TS #1 Raul Marcos i Javier Garcia zmierzą się z Bautista/Garcia.

18:17 Program ósmej rundy

Runda XNUMX FIP Gwiazda O Zachód zapewnią nam wspaniałe show z bardzo trudnymi meczami. Oto program.

15:29 – Gonzalo Rubio: „Graj na kilku torach”

Gonzalo Rubio zajmuje 38. miejsce w FIP Tour. Jego ranking przywiązuje wagę do jego słowa, a to ostatnie było produktywne. Rozmowny, Hiszpan Powiedz Padel Magazine jego punkt widzenia na sytuację obwodów zawodowych.

14:38 – Adrian Blanco: „Para w 100% galicyjska”

Jest bardzo rzadki i dlatego należy to podkreślić. Z Ignacio Villarino, Antonio Blanco Antelo tworzy całkowicie galicyjską parę. Coś, co ucieszy galicyjskich fanów, mało wyróżnionych w padel.

Adrian Blanco "Bardzo prawdopodobne, że wrócę do Canet. Bardzo podoba mi się organizacja tego toru i będę na nim dużo grać w tym sezonie!”

Znajdź wywiad z graczem z Galicji, klikając tutaj.

14:01 – 75% francuski szok na zdjęciach

Znajdź najpiękniejsze obrazy wielkiego meczu między Benjaminem Tisonem / Teodoro Zapata i Maximem Moreau / Dylanem Guichardem.

13:35 – Moreau i Guichard pojadą do Doha, ale nie razem!

Moreau „Zagram z Valentino Acosta na Doha FIP/QSI. Byliśmy ostatnią parą, która weszła, w szczególności dzięki naszym punktom.

Guichard: „Ja też pojadę do Doha! To wszystko jest dla mnie nowe. Zagram z Bastienem Blanqué.

Zobacz pełny wywiad poniżej.

13:01 – Tison i Zapata wygrywają

Wielu z was śledziło tę pierwszą rundę na żywo! Benjamin Tison i Teodoro Zapata okazali się bardzo solidni, dominując w spotkaniu. Zwycięstwo 6/2 6/2, które stawia ich na właściwej drodze.

Ben Tison :„Udało nam się dostosować do warunków. Powiedziałem mu w Teo, że warunki nie będą łatwe, byliśmy na to przygotowani.

11:55 – Tison/Zapata vs Moreau/Guichard na żywo!

Przejdźmy do pięknej francuskiej opozycji. Maxime Moreau i Dylan Guichard walczą z jedną z ulubionych par turnieju. Benjamin Tison i Teodoro Zapata będą chcieli, aby ich status zapanował i wejść do FIP Star w najlepszy sposób.

10:50 Anglik w Kairze

Od 11:30 (10:30 we Francji) londyńczyk Daniel Jones i Galicjanin Jacobo Pérez zmierzą się z Danielem Lopezem i Alejandro Perezem.

10:30 – Gaspar/Molina autostradą!

La transmisja pierwszego spotkania to opozycja Juan Carlos Gaspar Campos / Jose Molina Lopez vs Gonzalo Rubio / Mohammed Saadon. W 100% hiszpańska para zakwalifikowała się do XNUMX/XNUMX finału z ekspresowym zwycięstwem!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !