Francuzi wyróżniają się na FIP STAR PADEL W DOHA. Dlatego w finale tego turnieju, który jest częścią FIP Tour, będziemy mieli 3 tricolory. MAXIME MOREAU / JEROME INZERILLO / JÉRÉMY SCATENA będą częścią ostatnich czterech.

Moreau / Inzerillo: pod koniec suspensu

To było ogłaszane od początku turnieju: nie uciekniemy przed pojedynkiem Francji z Włochami. W tym półfinale MAXIME MOREAU / JEROME INZERILLO wykonuje mecz weekendu w FIP STAR PADEL IN w Katarze przeciwko bardzo niebezpiecznej włoskiej parze SIMONE CREMONA / MARCO CASSETTA. Bardzo pomyślne zwycięstwo przed kolejnymi mistrzostwami świata pod koniec roku.

Zwycięstwo w 3 setach 6/4 3/6 6/4. Jednak Francuzi prowadzili w trzecim secie 3/4, ale Maxowi i Jérôme'owi udało się wyjątkowo zakończyć trzeciego seta, łącząc 2 kolejne mecze.

Scatena / Mercadal: wszystko się toczy!

Francusko-hiszpańska para turnieju, JÉRÉMY SCATENA / ADRIÁ MERCADAL BERENGUER, dotarła do finału bez remisów: żaden przegrany set dla Jérémy'ego Scateny nie pojawił się z pełną energią.

scatena fip gwiazda padel in

Para francusko-hiszpańska znacznie przewyższała swoich rywali i spokojnie kontynuuje swoją podróż w tym turnieju. Zwycięstwo 6/3 6/0.

Zwróć uwagę na ten niesamowity punkt, w którym nie odeszliśmy daleko od wypadku pomiędzy Jérémy Scatena i jego partnerką Adria Mercadal.

Ten finał będzie więc miał bardzo francuski akcent z trzema trójkolorowymi reprezentacjami! Cokolwiek wydarzy się podczas tego meczu, „Frenchies” mogą sobie pogratulować zdobycia punktów w Doha!

Spotkanie będzie można śledzić w najbliższą niedzielę o godzinie 20:XNUMX (czasu francuskiego) na żywo tutaj:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.