Tylko trzy z czternastu trójkolorowych obecnych na pierwsza runda FIP Star Perugia odbędzie się druga runda konkursu.

W Perugii zostało już tylko trzech Francuzów, a dwóch z nich zakwalifikowało się ze szkodą dla innych Francuzów... Rzeczywiście, Élodie Invernon i Francesca Ligotti pozbyli się Melissy Martin i Bruna Melo (6/3 6/2), natomiast Max Moreau a Jacobo Cendon wygrał wielką walkę z Manu żyjesz i Juliana Seuryna (6/7 7/5 6/4).

Drugą Francuzką, która przejdzie do drugiej tury, jest nie kto inny jak Carla Toully, która wraz ze swoją holenderską partnerką Rosalie Van Der Hoek wygrała z Hiszpanami Lopezem i Sanzem (7/5 3/6 6/3). Dzięki temu sukcesowi w kolejnej rundzie para francusko-holenderska zmierzy się z Włochami Pappaceną i Marchetti (TS3). Ze swojej strony Élodie i Francesca w następnej rundzie zmierzą się z czwartym rozstawionym, złożonym z Holendrów Koeka i Weteringsa, podczas gdy Max i Jacobo zmierzą się w następnej rundzie z Ignacio Sagerem i Mario Del Castillo (TS4), zwycięzcami Jérémy Scatena i Max Deloyer (6/3 6/3). (Wszystkie te mecze rozgrywane są dziś wieczorem i można śledzić ewolucję wyników za pośrednictwem strony internetowej FIP).

Dylan Guicharda i Bastiena Puste przegrał także z wynikiem 6/3 6/3 z Christianem Mediną Murphy i Belarem Verą. Również przegrać w dwóch setach do Barsottiego / Montesi przeciwko Dubinsowi / Vicente (6/3 6/2), za Maigret / Marka przeciwko Araujo / Cassetta (7/6 6/3), za Syreusz / Rodriguez przeciwko Arellano / Castillo (6/3 6/2) i za Inzerillo / Geens przeciwko Barbosie / Romerze (7/6 6/0).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !