W najbliższy wtorek rozpoczyna się FIP Star w Puebla w Meksyku. Sześciu Francuzów będzie próbowało zrobić ruch w tym turnieju, co wydaje się obiecane wielkim faworytom Ramiro Moyano i Xisco Gil.

Część francuskiej delegacji FIP Tour leci do Meksyku, aby zagrać w FIP Star w Puebla. W tej rywalizacji zarezerwowanej dla mężczyzn wystartowały dwie pary w 100% francuskie oraz dwa duety francusko-hiszpańskie. A trzy z tych czterech par znajdują się w czołówce rozstawionych!

Thomas Leygue i Ferran Insa (TS4), święte w języku tureckim, spróbują utrzymać dobrą passę. Będą faworytami w pierwszej rundzie przeciwko miejscowym Montaño i Montoya.

Bastien Blanqué i Dylan Guichard (TS7) stają twarzą w twarz z bratem kapryśnego Tolito Aguirre, Arielem i jego partnerem Nicolasem Crosio.

Max Moreau i Jacobo Cendon (TS8) zmierzą się z Portugalczykiem Miguelem Oliveirą i Argentyńczykiem Maximiliano Cejasem, zawodnikami, których widzieliśmy w ostatnich sezonach na A1 Padel.

Thomas Vanbauce i Dorian De Meyer również rozegrają pierwszą rundę z zawodnikami zaznajomionymi z torem Fabrice'a Pastora, Amilcara Bejarano i Luisa Barrientosa.

Znajdź tabelę poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !