Dwunastu Francuzów wybrało się w podróż po całym świecie na liczne wydarzenia FIP Rise organizowane przez Międzynarodową Federację Padel w tym tygodniu.

Już wczoraj na stokach Wysp Kanaryjskich bawiło się czterech francuskich zawodników. W końcu, jedynie Camille Sireix i Fiona Ligi zakwalifikowały się na 8. miejscu.

FIP Rise Pala Padel Nola

To właśnie we Włoszech zobaczymy na torze najwięcej Francuzów, a na pierwszym okrążeniu cztery pary w 100% francuskie wystartują.

U mężczyzn:

Jeśli chodzi o mężczyzn, do turnieju zgłoszona zostanie tylko jedna para i tak właśnie jest Maksym Joris et Thomasa Vanbauce'a. Kilka razy organizowaliśmy te dwa dni obok siebie na arenie międzynarodowej (w Dubaju i Monako) i możemy powiedzieć, że jest to tandem, który sprawdza się bardzo dobrze. Jednak dzisiaj czeka ich ważny mecz, w którym zmierzą się z Miguelem Angelem Solbesem (63) i Carlosem Martim (77), rozstawionymi z 2. miejscem.

Mecz do naśladowania Padel Magiczny telewizor :

u kobiet:

Wśród kobiet we Włoszech będzie zatem obecnych sześć zawodniczek. Od pierwszej rotacji dnia znajdziemy Wendy Barsotti et Luiza BahureL. Ich przeciwnikiem będą Hiszpanki Cayetana Sanchez Vera (208) i Laia Alvarez Maestre (236).

Nieco później w ciągu dnia nadejdzie kolej Charlotte Soubrié et Lucile Pothier aby móc wejść na tor. Przeciwnikiem będą lokalne zawodniczki: Valentina Varazi (414) i Clarissa Margherita Aima (368).

Wreszcie, Jessica Ginier et Carla Toully (TS7) zakończy dzień marszu. Zmierzą się także z lokalną parą: Valentiną Scaringi (368) i Giulią Pisano (499).

FIP Rise Metepec

Polećmy teraz na drugą stronę Atlantyku, w stronę Meksyku, FIP Rise Metepec, gdzie wyjedzie dwóch francuskich graczy: Bastien Blanqué et Dylana Guicharda (TS3). Te wychodzą wspaniałego turnieju w Monako, gdzie walczyli o miejsce w finale.

Tym razem w Meksyku postarają się spisać równie dobrze, albo nawet lepiej. W pierwszej rundzie zmierzą się z lokalną parą: Simonem Charafem Jonesem (593) i Mauricio Suarezem Gonzalezem (967).

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 9:17 (we Francji o 18:18). Będziesz musiał poczekać do 30:XNUMX-XNUMX:XNUMX, aby zobaczyć Francuzów. Zwykle mecz powinien być transmitowany kanał FIP na Youtube.

FIP Rise Isla de la Palma

Wreszcie para nadal ubiega się o miejsce na Wyspach Kanaryjskich i tak się stało Kamila Sireixa et Fiona Ligi. Obaj zawodnicy zwyciężyli w pierwszej rundzie w setach. Dziś będzie im ciężko zmierzyć się z rozstawioną z numerem 6 w tabeli Anną Ortiz / Candelą Lucendo.

Mecz, aby również kontynuować Padel MagTV, z 14h :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.