Le Premier Padel Większość z nich Katar Major już skończył (w Doha nadal rywalizuje tylko para Collombon / Ginier), Francuzi udają się w tym tygodniu do Egiptu i Hiszpanii w ramach FIP Tour.

W Kairze znajdziemy parę Seurin / Raichman, która utworzy pierwsze rozstawienie i będzie wielkim faworytem rozgrywanej w tym tygodniu promocji FIP. Tak naprawdę Francuzi mają ponad dwukrotnie więcej punktów niż ich czołowi prześladowcy!

W Alicante również zostanie rozegrana promocja FIP, ale Hiszpania zobowiązuje, poziom będzie znacznie wyższy. Maxime Joris i Maxime Forcin, jedyni Francuzi zarejestrowani wśród mężczyzn, będą musieli przejść kwalifikacje.

Wśród dziewcząt trzy Francuzki podróżują do Alicante i wszystkie zostaną rozstawione. Laura Buteau i Hiszpanka zajmują piąte miejsce, tuż przed Camille Sireix i Louise Bahurel, które zajmują szóste miejsce.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !