Kolejna okrutna porażka Francuza dzisiaj na obwodzie FIP. Tym razem to Jérôme Inzerillo został zatrzymany podczas próby dotarcia do finału w Kuwejcie.

Krok był za wysoki dla Jérôme’a Inzerillo i jego partnera, Włocha Emiliano Iriarta. W tym półfinale przeciwna była para francusko-włoska Jose Luis Gonzalez (76) i Antonio Luque (66), którzy byli rozstawieni z numerem 1 w tym turnieju.

Frustrująca porażka Francuzów, którzy dobrze rozpoczęli mecz, wygrywając 6/3 w pierwszym secie. Jednak w drugiej rundzie hiszpańska para wróciła wzmocniona i nie pozostawiła Jérôme’owi ani Emiliano żadnych szans, wygrywając 6/1.

Trzecia runda miała tę zaletę, że była nieco bardziej zacięta. Jednak przerwa w najgorszym momencie, czyli o godzinie 5:5, całkowicie przekreśla marzenia pary francusko-włoskiej. Wynik końcowy: 6/3 1/6 5/7.

Kolejny termin dla Jérôme’a Inzerillo, FIP Rise Bourg-en-Bresse, obok Belga Clémenta Geensa!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.