Pierwszy skomplikowany dzień dla francuskich zawodników obecnych w Anglii. Pod koniec pierwszej rundy, Zakwalifikowało się 5 Francuzów do drugiej rundy, na 11 w konkursie.

Rozłam wśród kobiet

u kobiet Wendy Barsotti jako jedyny, obok Catariny Castro Vilela, przeżył pierwszą rundę. Pierwszy udany mecz pary francusko-portugalskiej, która logicznie zmierzyła się z Lucią Vicente Merą (238) i Rebeccą Terranovą (178), 7/5 6/0.

Dziś spotka się z Teresą Casero De La Casa (484) i Andreą Lasą Echenagusią (795), para z kwalifikacji.

Laura Buteau, Kamila Sireixa et Luiza Bahurel nie miał Szczęściarz podczas ich pierwszego meczu. Laura w towarzystwie Cariny Costa przegrała z ósmą rozstawioną Martiną Parmigiani (8) / Eriką Zanchetta (140), 136/6, 0/7.

Utworzono Camille i Louise, powiązane z tym powstaniem FIP bardzo dobry mecz ale w ważnych momentach miał problemy z Marią Portillo Perez (145) i Kaori Peco (270). Porażka w dwóch setach: 6/4 7/6.

Zrównoważony dzień dla mężczyzn

Po stronie mężczyzn wystąpiły również pewne szkody związane z eliminacją Thomasa Vanbauce'a, Nicolasa Rouaneta et Harolda Bernarda. Para Vanbauce/Rouanet z kwalifikacji została zmieciona przez włoski duet Flavio Abbate (191) / Giulio Graziotti (175). Ciężka porażka, 6 / 0 6 / 2.

Harolda Bernarda i jego kolega z drużyny Jose Angel Montoya ucierpieli ten sam los przeciwko drugiemu rozstawionemu w turnieju Inigo Jofre (2) / Jose Solano Marmolejo (76). 6 / 0 6 / 2.

Jednak nadal pozostaje para Hugounenq/Vincent, szczęśliwy przegrany turnieju, który zaszczycił swoje miejsce w losowaniu finałowym. Zwycięstwo 6 / 2 6 / 2 przeciwko Juanowi Ignacio Balzoli Galvanowi (nierankingowy) / Francisco Gomesowi (112). Dziś się spotkają kolejna francuska para...Maxime Moreau i Johan Bergeron.

Zrozumiecie, ostatni zakwalifikowani wśród francuskich graczy, Max Moreau et Johan Bergeron. Skomplikowany mecz na początek turnieju, który jednak wygrali w dwóch setach, 7 / 6 7 / 5zmierzy się z Simone Iacovino (356) / Nicolasem Brusą (225).

Mecze rozpoczną się o godzinie 10:XNUMX. (11:16 czasu francuskiego). Po zakończeniu 100-tej kwarty odbędą się po południu. Dzięki spotkaniu w XNUMX% francuskim z pewnością będziemy mieć dwóch Francuzów na stokach Londynu na kwaterę!