Szkolenia Fitpadel są rozwijane w całej Francji i są skierowane do nauczycieli tenisa / wiosła i kierowników klubów.

FITPADEL stał się w ciągu kilku miesięcy prawdziwą strukturą oferującą trening fizyczny wokół padla. Specjalna lekcja, która pozwala graczom padla, od początkującego do najlepszego, pracować fizycznie, a tym samym zyskać wydajność padla.

[kolor przycisku = ”niebieski” rozmiar = ”duży” link = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2019/01/fitpadel-prresentation.pdf” icon = ”” target = ”false” nofollow = „Fałsz”] prezentacja FITPADEL [/ przycisk]

Fitpadel współpracuje z profesjonalną organizacją szkoleniową Cedric Carité: Padel Akademia tenisa, uznany za jedną z najlepszych organizacji szkoleniowych specjalista padel i jego nauczanie

Dlatego Fitpadel działa ”Padel Akademia tenisa ”uznana za jedną z najlepszych organizacji szkoleniowych specjalizujących się w padlu i jego nauczaniu.

Szkolenia są wspierane przez „OCPA” (Agefos itp.), Co pozwala na ewentualne pełne finansowanie szkolenia. Konieczne będzie jednak podejście w celu sprawdzenia poprawności pliku.

Konieczne będzie jednak podejście w celu sprawdzenia poprawności pliku.
Aby uzyskać więcej informacji: contactfitpadel@gmail.com www.fitpadel.net / 0660041162
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.