Dzisiaj z boomem w padel w czterech zakątkach świata liczba klubów wyłaniających się z ziemi jest coraz liczniejsza. Kiedy jesteś menadżerem klubu, zarządzanie nim może być długą drogą, jeśli nie masz odpowiednich narzędzi.

Padel Magazine przegląda wszystkie dostępne na rynku oferty w zakresie oprogramowania do zarządzania klubami.

ZARZĄDZANIE SPORTEM / DOINSPORT / ANYBUDDY / KORZYŚĆ PADEL /PUNKT DOPASOWANIA TPC

Zarządzanie sportem

Nie trzeba go przedstawiać, Gestion Sports jest teraz koniecznością w padel.

Logo zarządzania sportem

Założona przez rzemieślnika rozwoju padel we Francji pod nazwą Loic Tap, to oprogramowanie jest przeznaczone dla menedżerów klubów. Stał się bestsellerem w prywatnych obiektach na terenie kraju dzięki prostocie użytkowania i kompletności funkcji.

Konfigurowalny dla każdej struktury, pozwala skonfigurować interfejs dla użytkowników z np. rezerwacją slotów, zarządzaniem grami itp.

Strona www: Zarządzanie sportem

Doinsport

Utworzony w 2016 roku jest jednym z liderów na rynku francuskim. Od 2020 roku w to wspaniałe oprogramowanie zostało wyposażonych nie mniej niż 80 ośrodków sportowych.

Bardzo łatwy w użyciu, spełnia potrzeby zarządcze i obawy liderów klubów.

Oprócz oprogramowania firma stworzyła aplikację dedykowaną graczom. Stała się nawet platformą numer 1 wśród praktyków padel. Całkowicie darmowy dla swoich użytkowników, pozwala w szczególności zarezerwować najbliższą trasę lub znaleźć partnerów wokół siebie.

Siła tego środowiska polega na tym, że gracze muszą udostępniać swoje mecze, zarówno w aplikacji Doinsport, jak i na portalach społecznościowych (SMS, Facebook, LinkedIn itp.). Świat przynosi światu. Zaproszenie znajomego przez kanał zewnętrzny wygeneruje więc rejestrację w aplikacji i wygeneruje nowego klienta w kompleksie.

Możesz wziąć kontakt z zespołami Doinsport.

Mail: pierrick.godefroy@doinsport.com

Tel: 06.84.19.51.70

Anybuddy

Rozpoczęty w 2016, Anybuddy to wiodąca aplikacja we Francji w sporcie à la carte. Pozwala graczom na rezerwację boisk sportowych w dowolnym miejscu we Francji, w zaledwie kilka sekund.

Anybuddy-Logo

Pierwotnie dedykowana tenisowi, usługa została rozszerzona na wszystkie sporty rakietowe, a w szczególności na: padel, który stał się drugim najpopularniejszym sportem w aplikacji. Jako klub, usługa umożliwia zatem łatwe, szybkie i proste zwiększenie liczby rezerwacji.

Z ponad 250 000 graczy obecnych na tej platformie, Anybuddy sprawia, że ​​klub jest znacznie bardziej widoczny, zarówno dla lokalnych graczy, jak i dla graczy okazjonalnych (wakujących itp.).

Ale to nie wszystko, ponieważ ta platforma oferuje liderom klubów znacznie więcej:

  • Zwiększ wskaźnik wypełniania sądów i generuj nowe przychody bez konieczności pozyskiwania nowych graczy.
  • Zachowaj pełną kontrolę nad klubem : wybierz w dowolnym momencie, które sądy i przedziały czasowe są dostępne w Anybuddy. Możesz również wprowadzić ograniczenia rezerwacji, na przykład autoryzując tylko rezerwacje last minute, aby dać pierwszeństwo swoim stałym bywalcom.
  • Jeżeli klub nie jest wyposażony w rozwiązanie kontroli dostępu, platforma zapewnia bezpieczną skrzynkę kodów bezpłatnie, aby umożliwić graczom dostęp w dowolnym momencie.
  • Wreszcie Gracze i klub są ubezpieczeni przez RCpro Anybuddy.

Kontakt e-mail: support@anybuddyapp.com

Strona WWW: https://www.anybuddyapp.com/

Punkt dopasowania TPC

hiszpańska aplikacja opracowana w ponad 20 krajach, Punkt dopasowania TPC jest jedną z referencji w zawodzie.

Całkowicie konfigurowalny, najlepiej dostosowuje się do potrzeb każdego klubu.

Uważany przez niektórych za najbardziej kompletny na rynku, ułatwia zadanie każdemu menedżerowi klubu i pozwala na łatwiejsze zarządzanie zawodnikami, trenerami i innymi profesjonalistami w branży.

Strona www:  TPC-PUNKT DOPASOWANIA 

Korzyść Padel

Oto oprogramowanie w 100% padel który jest kompatybilny z różnymi programami, które dzisiaj przedstawiamy i skupia się na integracji nowych graczy. Dlatego skupia się głównie na meczach rekreacyjnych i konkursowych.

Rzeczywiście, dzięki 20 automatycznym i spersonalizowanym poziomom w czasie rzeczywistym (ze statystykami graficznymi), będziesz mógł łatwiej zobaczyć ewolucję swoich graczy. I będą w stanie uświadomić sobie poziom każdego z nich.

Atrybut alt tego obrazu jest pusty, jego nazwa pliku to Advantage-Padel-1024x523.png.

Więcej informacji: Korzyść Padel 

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.