W ten weekend odbyło się kilka turniejów. Nawet jeśli niektórzy nie mogli się spełnić, inni odnieśli wielki sukces, przyciągnęli dużą liczbę uczestników i dali świetne widowisko. W weekend padel kluby, które zaoferowały P250.

• Klub tenisowy Loges

Serdeczne podziękowania dla wszystkich miłośników padel i uczestników (24 drużyny męskie, 10 drużyn mieszanych), biorąc pod uwagę poziom gry, atmosferę, intensywność meczów, w ramach, które wszyscy doceniamy. Jak na każdym turnieju było tam słońce. W finale para Ruiz de Conejo / Legall pokonała De Verre / Loncle w trzech setach z rzędu.

• Tc Bourg de Peage

Zwycięstwo Trumny / Durand i koniec letniego turnieju.
Ostatnia pula dotrzymała wszystkich obietnic dzięki bliskim meczom 3.
W nieco napiętym meczu para Loïc Lemarie i Olivier Le Cleach przegrała 6/4 z Bourcains Caillet Maxime i Jeanem Laumontem 6/4, zanim przegrała z podwójnymi posiadaczami tytułu Julien Coffin i Jean-Sébastien Durand 10 / 8 w gorącej rywalizacji o super dogrywkę. Coffin / Durand osiągnęli potrójne zwycięstwo, dominując Bourcains 6/3 7/5 nie bez strachu w drugim secie, ponieważ prowadzili 5/2 przerwy w kieszeni, zanim zostali przebici 5/5 i zakończyli dwie gry. później.
Nieco wcześniej po południu Julien i Sylvain Charnay z Jeu Set Padel zajęła najlepsze i czwarte miejsce w parze Julesa Vauthiera i Christophe'a Berouda. Szóste miejsce zajęła para Theo Silvestre i Patrice.
Najwcześniejsza samica zobaczyła dominację pary Blache, ojca i syna, alias Anthony i Jean Charles, aby zająć 7. miejsce przed Borisem Ravanello i Cédric Ricou, przyjazna para Thuc i Nordi Bioud zajęła 9. miejsce.
W palącym słońcu i upale około 35 ° C w południe i po 2 bardzo ciasnych seriach zakończonych identycznym wynikiem 7/6 7/6, para opłat Guillaume Fournel i Jean Jamin Laubies wygrywają na Stephane Frau i Guillaume Sarthou. Odpowiednio 10 i 11 miejsce dla nich, 12. już od poprzedniego dnia Christian i Romu oraz łokieć tenisisty Romu.
Następne spotkanie 21 i 22 September z mieszanym P100.
  • Au Padel de la Vière grał w kilku turniejach Padel Nieskończoność

Panowie P250 widzą zwycięstwo Florenta Magniera i Jeana Marca Lagloire'a w Quentin Massol i Baptiste Sendra. Zagrał także kilka P100. Kobiety P100 zostały zmiecione przez Mathilde Serin i Cécile Bertheas przeciwko Christelle Sanchez i Andrei Fidalgo. Męski P100 pozostawia w rękach Matthieu Mazure i Florent Cavalier, którzy oderwali się od Jacky Pont i Patrice Rigolot. Wreszcie mieszany P100 wygrał Cécile Bertheas i Nicolas Boutier przeciwko Mathilde Serin i Medhi Bescheras.

• Padel Horyzont

Faivre i Poitevin zatytułowani w Créteil. Zespół Padel Horyzont i 4Padel de Créteil zorganizował swój pierwszy turniej P250 w sezonie 2019/2020. Tytuł zdobył duet Maxime Poitevin i Stan Faivre.
To był weekend premier o 4Padel od Créteil. Na pierwszy turniej Padel Horizon od czasu partnerstwa z klubem Cristolien, para Maxime Poitevin / Stan Faivre zdobyła swój pierwszy tytuł w P250. Po półfinale wygranym kleszczami z Portier / Etien (4-6, 6-3, 6-4), w finale pokonali Desnosa / Swaenepoela 6-2, 6-0. Te ostatnie były sensacją weekendu z siedmioma meczami w dwa dni, odkąd wyszli z puli kwalifikacyjnej.
Na ten pierwszy turniej sezonu 2019/2020, Padel Horizon zgromadził w weekend 24 pary. Kolejne spotkanie to P500 mężczyzn, które odbędzie się 12 i 13 października 2019 roku.
  • 4Padel Strasburg

Drużyny 17 na starcie finału Gruber Nicolas / Thibault Léonet i Anthony Kolhmann / Tiphaine Holderbach, ten ostatni wygrywając 6 / 1 6 / 3.