Już o tym rozmawialiśmy, Francesco Totti jest prawdziwym fanem padel. Były włoski piłkarz, który zainwestował w ten sport w swoim kraju, jest całkowicie uzależniony.

Do tego stopnia, że ​​kiedy nasi koledzy z Tuttomercatoweb zadawaj mu pytania dotyczące piłki nożnej, byłego zawodnika Squadra Azzurra zmień temat bardzo szybko! Zapytany o spotkanie AS Roma, jego wieloletniego klubu, z Brighton, angielskim klubem, którego trenerem jest były zawodnik rzymskiej drużyny Daniele De Rossi i częsty przeciwnik Tottiego w 20x10, Włoch powiedział:

„Brighton to trudny przeciwnik, dobrze przygotowany i trenowany przez włoskiego trenera, który zna nasz futbol. W Anglii radzi sobie dobrze, ale szanse na zakwalifikowanie się wynoszą 50%. Myślę, że Daniele dobrze się zaadaptował i zastąpił José Mourinho w najlepszy możliwy sposób. Rzym nie jest łatwym miejscem do trenowania, ale myślę, że radzi sobie naprawdę dobrze. Już teraz, on musi myśleć o meczu z Rzymem, o którym myślę padel. Właśnie skończyłem grać w World Legend Tour, bardzo ważnych zawodach, które pozwalają mi ponownie spotkać się z wieloma starymi kolegami z drużyny i trenerami, którzy przypominają nam, jacy byliśmy kiedyś.

Kolejny dowód na to, że Totti jest bardzo modny padel od zakończenia kariery piłkarskiej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi