Już o tym rozmawialiśmy, Francesco Totti jest prawdziwym fanem padla. Były włoski piłkarz, który zainwestował w ten sport w swoim kraju, jest całkowicie uzależniony.
Do tego stopnia, że kiedy nasi koledzy z Tuttomercatoweb zadawaj mu pytania dotyczące piłki nożnej, byłego zawodnika Squadra Azzurra zmień temat bardzo szybko! Zapytany o spotkanie AS Roma, jego wieloletniego klubu, z Brighton, angielskim klubem, którego trenerem jest były zawodnik rzymskiej drużyny Daniele De Rossi i częsty przeciwnik Tottiego w 20x10, Włoch powiedział:
„Brighton to trudny przeciwnik, dobrze przygotowany i trenowany przez włoskiego trenera, który zna nasz futbol. W Anglii radzi sobie dobrze, ale szanse na zakwalifikowanie się wynoszą 50%. Myślę, że Daniele dobrze się zaadaptował i zastąpił José Mourinho w najlepszy możliwy sposób. Rzym nie jest łatwym miejscem do trenowania, ale myślę, że radzi sobie naprawdę dobrze. Już teraz, on musi myśleć o meczu z Rzymem, ja myślę o padlu. Właśnie skończyłem grać w World Legend Tour, bardzo ważnych zawodach, które pozwalają mi ponownie spotkać się z wieloma starymi kolegami z drużyny i trenerami, którzy przypominają nam, jacy byliśmy kiedyś.
Kolejny dowód na to, że Totti od zakończenia swojej kariery piłkarskiej bardzo lubi padla!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku zawodników padla, znajduje nietypowe posty lub porusza aktualne tematy. Daje także kilka wskazówek, jak rozwijać sylwetkę do gry w padla. Ewidentnie narzuca swój ofensywny styl niczym na korcie do padla!