Z okazji uruchomienia pierwszego etapu Cupry Padel-Point Tour sezonu 2023 mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Franckiem Lemousse, który jest odpowiedzialny za organizację toru. Wróciliśmy do głównych zmian wprowadzonych w tej nowej edycji.

17 kroków, nieźle!

Jedną ze zmian w tym roku jest ewolucja liczby etapów. Przechodzimy od 10 do 17 etapów: szesnaście plus magisterium, to nie jest źle. Ale też trochę wzbogaciliśmy występ, mamy różnych partnerów, co widać na fotokacie. Mamy też więcej osób, które do nas dołączyły, co jest naprawdę miłe i oznacza również pakiety powitalne trochę pełniejsze, więc naprawdę dziękujemy graczom za udział.

Kolejne nowe środowisko Cupra, w szczególności Formuły 1, jest dość oryginalne. Babolat dołączył do nas w miejsce Wilsona. Jest pięknym, bardzo zaangażowanym partnerem, z którym mamy już ponad dwa lata.

Myślę, że naprawdę mamy środowisko, które inspiruje. Idziemy na wyższy poziom. Chodzi o to, aby zrobić jeszcze lepiej, spróbować przynieść więcej prezentów, loterii, rakiet, aby wygrać tę radość dla wszystkich.

cupra padel point tour 4PADEL Montreuil

Celem jest dotarcie do wszystkich

Chętnych jest bardzo dużo, bo już w zeszłym roku chodziło o to, żeby przekazać ten przekaz, że jest przeznaczony dla amatorów, pasjonatów, tych, którzy odkrywają padel. Tak więc w tym roku P25, P250 dla mężczyzn i P250 dla kobiet wiemy, że zwykle docieramy do osób, które zaczynają trochę konkurować.

Widzimy wyraźnie, że w przypadku P250 są gracze, którzy już sporo grają, a jeśli chodzi o P25, to odkrycie padel i uważają, że jest super. Wszyscy są uzależnieni!

P25, wzorcowy turniej dla graczy rekreacyjnych?

Są to na ogół osoby pracujące i uprawiające ten sport, który sprawia im przyjemność, najczęściej w towarzystwie przyjaciela lub współmałżonka. Przyjeżdżają tutaj, odkrywają, że to dla nich prawdziwa przyjemność i wypoczynek, że mogą uprawiać sport dla przyjemności lub poznawać innych ludzi.

Prawdziwy podpis

Naprawdę chcemy zachować identyczny format na wszystkich etapach, aby każdy miał dokładnie to samo wydarzenie. Nie będziemy robić różnych rzeczy. To musi być prawdziwy podpis. To znaczy, jeśli dana osoba wykonuje jeden, dwa, trzy etapy Cupra Padel-Point Tour, musi znaleźć to samo środowisko. Każdy powinien mieć taką samą wydajność.

Obecni bardzo dobrzy zawodnicy

Na ten pierwszy etap mamy bardzo dobrych graczy. Jérôme Inzerillo i Max Moreau, dwaj znakomici gracze francuskiej drużyny, dadzą nam przyjemność pokazania trochę tego, czym padel wysokiego poziomu. To zawsze jest bardzo atrakcyjne, bo sprawia, że ​​chce się, motywuje do robienia postępów.

Wizyta stronie Cupry Padel Point Tour aby wyświetlić listę kroków.

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!