François Authier był wybrany do wyjazdu do Kataru z francuskim zespołem. Lyonnais jest zachwycony, że po raz pierwszy bierze udział w przygodzie. Zwierza się w Padel Magazine.

“Bardzo szczęśliwy, że zostałem wybrany po raz pierwszy”

„Jestem bardzo szczęśliwy, że zostałem wybrany do francuskiej drużyny po raz pierwszy i wtedy wcale się tego nie spodziewałem.

François Authier Justin Lopes Francja 2021 Wygrana Padel

Minęło dużo czasu, odkąd postawiłem sobie za cel zintegrowanie zespołu, ale jak dotąd bez powodzenia. Esprit Padel bardzo mi pomaga, abym mógł czuć się jak najlepiej w równowadze nauczyciela / gracza. Sébastien Cornet pozostawia mnie otwartą na turnieje, więc jest to dla mnie szansa. Dziękuję mu !

Od czasu selekcji na Mistrzostwa Europy nie mieliśmy okazji dużo rozmawiać z Alexis i dlatego byłem raczej zaskoczony moim wyborem na Mistrzostwa Świata w Doha.
Zauważyłem, że trochę oglądał nasze mecze na Mistrzostwach Francji, ale później bez większej dyskusji.

Alexis Salles Arnaud Di Pasquale Mistrzostwa Francji 2021

Alexis Salles i Arnaud Di Pasquale na Mistrzostwach Francji 2021

„Daj z siebie wszystko dla zespołu”

„Nie znam jeszcze swojej roli w zespole, ale wiem, że dam z siebie wszystko, aby zespół był jak najbardziej konkurencyjny. Wiem, że przyjadę jako zmiennik, ale jestem szczęśliwy i zrobię co w mojej mocy, aby pomóc drużynie Francji.

Na Open nie wiem jeszcze z kim będę grać, ale grałem już z Jérémy Scatena w turnieju i poszło bardzo dobrze. Myślę, że mogę grać ze wszystkimi, ponieważ gram obie strony. Gram po lewej z Justinem i grałem po prawej z Jérémym na P1000 (od redakcji: to było w Sete, ze zwycięstwem na końcu). Nie odmawiam nikomu po mojej stronie!

François Authier serwis Francja 2021 lopes winwin

Byłem zaskoczony moim wyborem, nawet jeśli ostatnio bardzo się starałem, aby być w formie fizycznej. Często mówi się nam z Justinem, że jesteśmy razem silni, ale wciąż nie zostaliśmy przyjęci w drugiej francuskiej drużynie (śmiech). Więc myśl dla mojego partnera, ponieważ postawiliśmy sobie za cel bycie razem pewnego dnia ”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !