Cóż za atmosfera w Malmö Padel Otwórz 1000, gdzie „Wikingowie" Triumfowali Alejandro Galán i Juan Lebrón. Wywiad pomeczowy mówi nam wiele o stanie umysłu byłych zawodników numer 1 świata.

Przy mikrofonie Nacho, dziennikarza World Padel TourGalan mówił o tym zwycięstwie, ale także o swoim partnerze: „Tutaj jesteśmy Wikingami; to był wspaniały turniej”.

Galan pochwalił odporność swojego partnera, Lebrona, po trudnym roku: „Nadal gratuluję Juanowi powrotu do zdrowia”. Podkreślił, że potrafi pokazać „najlepszy padel że ma” pomimo braku „mocy Lobo”.

Ciekawe są też słowa Lebrona: „Dotarcie do tego poziomu kosztowało mnie wiele… Bardzo mi pomógł w akademii, z Jorge, wszyscy o tym wiedzieliśmy wymyślić siebie na nowo z inną grą, która niekoniecznie zależy od mocy„, dzięki czemu lepiej rozumiem słowa swojego partnera na jego temat.

Hiszpańska para może być z siebie dumna, gdyż na 4 ostatnich denarów zwyciężyła 6 razy. „Jestem szczęśliwy po tak trudnym roku i bardzo zadowolony z dotarcia do końca sezonu na tym poziomie” – wyjaśnia Galan. Lebron podsumowuje: „Nie wyobrażaliśmy sobie wygrania czterech turniejów, ale teraz, gdy tak się postrzegamy, będziemy dążyć do wszystkiego, co jest możliwe”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.