Głowa Padel oferuje nowa oprawa graficzna 4 z jej najlepszych modeli : Alpha Pro, Alpha Motion, Gamma Pro i Gamma Motion.

Zakres alfa

Żółta rocznica Head Alpha Pro i Alpha Motion

Alpha Pro

Wlać świętuj 5 lat serii Alpha, pala Sanyo Gutierreza otrzymuje niewielką zmianę koloru. W programie czarno-żółty, przypominający kolory z pierwszej Alfy.

Szef Alpha Pro V Sanyo Gutierrez

Pod względem technologii bez zmian pozostajemy w kształcie kropli wody dla kompromisu między mocą a kontrolą. Wewnątrz znajduje się pianka Power Foam i Graphene360 oraz włókna węglowe po bokach, które zapewniają doskonałą siłę uderzenia, duży komfort i moc wykończenia. Kontynuujemy z wagą 375g.

Head Alpha Pro V żółty

Ruch alfa

Młodsza siostra Alpha Pro, Alpha Motion, jest również dostępna w specjalnej rocznicowej kolorystyce. Używany przez Ariana Sanchez i Alix Collombon, zawiera również Graphene360 po bokach i piankę Power Foam w środku. Prawdziwą różnicą jest mniejsza waga (365 g), która przemawia do każdego, kto szuka nieco większej zwrotności.

Szef Alpha Motion V Ari Sanchez

Zakres gamma

Gamma pro

La Szef Gamma Pro jest niewątpliwie najbardziej wszechstronna pala marki. Dzięki nietypowemu kształtowi rakieta jest niezwykle wygodna i posiada doskonałe pochłanianie wibracji. jest używany przez Arturo Coello na WPT. Dzięki tej zmianie koloru robi sobie trochę liftingu.

Plakat Head Gamma Pro

Gamma Motion

Młodsza siostra Gamma Pro również proponuje kosmetyczną zmianę. Lżejszy, zawiera te same technologie, co wersja pro. Oprócz tego niewielkiego liftingu, zyskuje również na niewielkiej zmianie balansu: jego ekran został podniesiony do 465 cm² zamiast 455 cm².

Plakat Head Gamma Motion

Gra konkursowa

Już wkrótce moglibyśmy, we współpracy z Head, zaproponować Ci mały konkurs, w którym może wygrać rakietę ... Uważaj!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!