To oficjalne, ponieważ obaj gracze to zrobili zarejestrowani razem w Premier Padel Katar Major : Gemma Triay udostępni teraz utwór Claudii Fernandez i stworzy stuprocentowy duet Bullpadel !

Dla młodego hiszpańskiego zawodnika, który w Riyadzie tworzy parę z numerem 12 z Loreną Rufo, jest to prawdziwa zmiana statusu. Rzeczywiście, gracz z numerem 24 w rankingu FIP zostanie rozstawiony z numerem 3 w Katarze wraz z Gemmą!

Zmiana statusu, która wiąże się również z dodatkową presją dla tej zawodniczki, która pod koniec miesiąca będzie obchodzić swoje 18. urodziny! Oprócz tego, że jest jedną z najlepszych graczy na świecie, Triay jest również znana z tego, że zadaje dużo pytań swoim partnerom. Czy po zakończeniu przygód z Alejandrą Salazar i Martitą Ortegą Minorkanin wreszcie odnajdzie szczęście z Fernandezem?

W każdym razie ta dość nieprawdopodobna para (kto by pomyślał kilka tygodni temu, że Gemma połączy siły z 24. zawodnikiem na świecie?) już nas intryguje. Młoda Claudia czuje się bardzo dobrze podczas Hexagon Cup i wydaje się mieć cały talent, aby w najbliższej przyszłości konkurować z najlepszymi. Czy jej się to uda? Początek odpowiedzi pod koniec miesiąca!

Teraz czekamy, z kim Martita Ortega zagra w pierwszym Majorze sezonu. Biorąc pod uwagę liczne już zarejestrowane pary, twierdzimy, że to właśnie z Loreną Rufo, wkrótce byłą partnerką Fernandeza, Madrylenianin powinien

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !