Zwycięski zwrot za Jessica Ginier i Alix Collombon w 2021 roku: super zwycięstwo na FIP RISE w Rzymie przeciwko bardzo dobrej włoskiej parze Pappacena / Sussarello. 

Skomplikowany początek

Rozstawiona 2 opiera się zatem na rozstawionej 1 w konkurencji. Zwycięstwo zdobyte w 3 setach, ale było to skomplikowane przy pierwszym secie nieoczywistym dla francuskiej pary

W drugim secie francuska para zapewnia i wykorzystuje błędy Włochów. Ale w momencie zakończenia drugiej serii ramiona naszych Francuzek lekko się trzęsą. Drugi set zostanie wygrany dzięki nowej przerwie na złotej piłce i bardzo ładnej wolej Jessici Ginier.

Wykończenie dla umysłu!

Trzeci set zaczyna się ponownie od wysokiego poziomu gry. Gra jest zbalansowana i staje się coraz bardziej fizyczna. Włosi są bardzo dobrze przygotowani. I szybko się psują. Włosi nie popełniają żadnych błędów. Po prostu grają. Nasi Francuzi wytrzymają i to się opłaca! Francuzki wypadają w najlepszych momentach o 3/4.

Collombon ginire 2021 padel

Francuzka oszczędza 2 breakpointy na 5 wszędzie, w szczególności dzięki niewielkiej salwie Alix, która bardzo dobrze ześlizgnęła się po przekątnej.

Wreszcie Ginier / Collombon zdecydowanie wygrywa na nowym kombi.

Ostateczne zwycięstwo 3/6 6/3 7/5 dla Collombon / Ginier.

W tym turnieju francuska para przestraszyła się w swoich szeregach 32. graczem na świecie. Alix Collombon nadal odnosi wspaniałe zwycięstwo na pierwszym FIP STAR roku w Burriana w lutym zeszłego roku wraz ze swoją nową partnerką na torze zawodowym, Jessicą Castelló López.

Jessica Ginier jest 211 graczem na świecie pod adresem World Padel Tour. Ale wszyscy gracze na torze znają prawdziwy poziom Lyonnaise. I była w stanie pokazać swoją bardzo ofensywną grę w sieci, co pozwoliło jej trafić w dziesiątkę przy wielu okazjach.

Wielkie zwycięstwo francuskiej pary i drugie zwycięstwo Alix Collombon w FIP Tour.

Dobra robota, dziewczyny!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.